Instagram @albarguni Mavi Tikli Takipçi

300.00 

ÖDEME YÖNTEMLERİ
  • Visa Card
  • MasterCard
  • American Express
Stok kodu: CCK26321 Kategoriler: ,

@albarguni Mavi Tikli Takipçi Nedir?

Instagram @albarguni Mavi Tikli Takipçi, doğrulanmış rozete sahip onaylı Türk fenomen hesap tarafından hesabınızın 1 ay boyunca takip edilme servisidir. Instagram tarafından onay rozetini almış olan bu fenomen hesap, sizi takip ettiğinde hesabınızın algoritmaları pozitif yönde değişme ihtimali mevcuttur. Mavi tikli takipçi seçtiğiniz üzere @albarguni kullanıcı adlı profilden sizin hesabınıza gelecektir.

@albarguni Profil Değerleri Nelerdir?

Takipçi Sayısı: 10.000+
Gönderi Sayısı: 11+
Beğeni Ortalaması: 250+
Kişisel Özellik: Müzisyen

Etkileyici pazarlamanın en iyi özelliklerinden biri, her işletme için uygun olmasıdır. Bunun nedeni ise influencer işbirliği kampanyalarının geleneksel pazarlamaya göre daha uygun ve hızlı çalışmasıdır. Birisi sektörünüzde etkili olduğu sürece, pazarlamanız için onlardan her zaman yararlanabilirsiniz. Ayrıca, küçük bir pazarlama bütçesine sahip küçük bir işletmeyseniz, nano ve mikro etkileyici influencer kişilerle çalışabilirsiniz.

Not: Profiliniz +18 konusu içermemeli, hakaret içermemeli ve illegal olmamalıdır. Takip edilecek hesabı özenle belirlemelisiniz, takip edecek olan mavi tikli hesabın takip işlemini gerçekleştirmeme ayrıcalığı vardır. Takip gerçekleşmediği durumlarda hesap değişikliği veya ücret iade işlemi uygulanır.