Instagram @albarguni Mavi Tikli Yorum

100.00 

ÖDEME YÖNTEMLERİ
  • Visa Card
  • MasterCard
  • American Express
Stok kodu: CCK41176 Kategoriler: ,

@albarguni Mavi Tikli Yorum Nedir?

Instagram @albarguni Mavi Tikli Yorum, doğrulanmış rozete sahip, iş ortağımız olan onaylı Türk hesap tarafından gönderinize tam istediğiniz yorumun yapılmasıdır. Instagram tarafından onay rozetini almış bu hesap gönderinizi beğenir. Mavi tikli yorum seçtiğiniz üzere @albarguni kullanıcı adlı profilden gelecektir.

@albarguni Profil Değerleri Nelerdir?

Takipçi Sayısı: 10.000+
Gönderi Sayısı: 11+
Beğeni Ortalaması: 250+
Kişisel Özellik: Müzisyen

Influencer ve fenomenler ile işbirliği yapmak iyi bir pazarlama kampanyasına örnektir çünkü geniş bir kitleye ulaşma ve ürün veya hizmetleri güvenilir bir şekilde tanıtma yeteneğine sahiptirler. Influencer marketing konusunun en önemli gücü, bir marka ile müşterileri arasında güven oluşturmaya yardımcı olabilmesidir. Müşteriler, bir markanın saygı duydukları biri tarafından onaylandığını gördüklerinde, markanın güvenilir ve güvenilir olduğuna inanma olasılıkları daha yüksektir.

Not: Gönderiler +18 veya illegal olmamalıdır. Yorumlarınızı özenle seçmelisiniz, yorumu yapacak mavi tikli hesabın yorumu yapmama ayrıcalığı vardır, bu durumda yorum değişikliği veya geri iade işlemi uygulanır.