Instagram @alican.sabunsoy Mavi Tikli Hikaye

2000.00 

ÖDEME YÖNTEMLERİ
  • Visa Card
  • MasterCard
  • American Express
Stok kodu: CCK79853 Kategoriler: ,

@alican.sabunsoy Mavi Tikli Hikaye Nedir?

Instagram @alican.sabunsoy Mavi Tikli Hikaye, doğrulanmış rozete sahip onaylı Türk fenomen hesap tarafından istediğiniz hikayenin hesabında paylaşılması ve profilinizin etikenlenme hizmetidir. Instagram tarafından onay rozetini almış olan bu hesap, sizi hikayesinde paylaştığınızda, takipçileri sizinle etkileşime girecek, ayrıca hesabınızın algoritmaları pozitif yönde değişebilecektir. Instagram @alican.sabunsoy mavi tikli story paylaşımı seçtiğiniz üzere @alican.sabunsoy kullanıcı adlı profilden paylaşılacaktır.

@alican.sabunsoy Profil Değerleri Nelerdir?

Takipçi Sayısı: 240.000+
Gönderi Sayısı: 90+
Beğeni Ortalaması: 2.000+
Kişisel Özellik: Şef

Birçok işletme için influencer işbirliği yeni bir kavram olabilir. Instagram’a veya diğer sosyal medya platformlarına özgü olmayan kullanıcılar için, sosyal medyada etkileyici pazarlamanın belirli yapılması ve yapılmaması gerekenlerin farkında olması önemlidir. Markanızı büyütmeye daha iyi yardımcı olmak için kendi markanızla benzer ilgi alanlarına ve değerlere sahip influencer kişiler ile işbirliği hedefleyin.

Not: Hikayede reklamı yapılacak içeriğin +18 veya illegal olmaması gereklidir. Hikayede paylaşılacak içeriği özenle seçmelisiniz, hikaye paylaşımı yapacak olan fenomenin paylaşımı yapmama ayrıcalığı vardır. Hikaye paylaşımı yapılmadığı durumda geri iade işlemi uygulanır.