Instagram @alican.sabunsoy Mavi Tikli Takipçi

600.00 

ÖDEME YÖNTEMLERİ
  • Visa Card
  • MasterCard
  • American Express
Stok kodu: CCK47385 Kategoriler: ,

@alican.sabunsoy Mavi Tikli Takipçi Nedir?

Instagram @alican.sabunsoy Mavi Tikli Takipçi, doğrulanmış rozete sahip onaylı Türk fenomen hesap tarafından hesabınızın 1 ay boyunca takip edilme servisidir. Instagram tarafından onay rozetini almış olan bu fenomen hesap, sizi takip ettiğinde hesabınızın algoritmaları pozitif yönde değişme ihtimali mevcuttur. Mavi tikli takipçi seçtiğiniz üzere @alican.sabunsoy kullanıcı adlı profilden sizin hesabınıza gelecektir.

@alican.sabunsoy Profil Değerleri Nelerdir?

Takipçi Sayısı: 240.000+
Gönderi Sayısı: 90+
Beğeni Ortalaması: 2.000+
Kişisel Özellik: Şef

Çoğu marka ve pazarlamacı, doğru influencer işbirliğinin, marka bilinirlik ve tıklama oluşturma gibi önemli ölçümlerde olumlu sonuçlar verebileceği konusunda hemfikirdir. Farklı metrik türlerine odaklanan belirli sonuçlar elde etmek, influencer kampanyasının yapılandırılma şekline bağlıdır. Influencer işbirliği sosyal medya varlığınızı hızlı bir şekilde arttırabilir.

Not: Profiliniz +18 içerikler içermemeli ve illegal olmamalıdır. Takip edilecek hesabı özenle seçmelisiniz, takip edecek olan mavi tikli hesabın takip işlemini gerçekleştirmeme ayrıcalığı vardır. Takip gerçekleşmediği durumlarda hesap değişikliği veya geri iade işlemi uygulanır.