Instagram @denisa Mavi Tikli Takipçi

450.00 

ÖDEME YÖNTEMLERİ
  • Visa Card
  • MasterCard
  • American Express
Stok kodu: CCK45666 Kategoriler: ,

@denisa Mavi Tikli Takipçi Nedir?

Instagram @denisa Mavi Tikli Takipçi, doğrulanmış rozete sahip onaylı Türk fenomen hesap tarafından hesabınızın 1 ay boyunca takip edilme servisidir. Instagram tarafından onay rozetini almış olan bu fenomen hesap, sizi takip ettiğinde hesabınızın algoritmaları pozitif yönde değişme ihtimali mevcuttur. Mavi tikli takipçi seçtiğiniz üzere @denisa kullanıcı adlı profilden sizin hesabınıza gelecektir.

@denisa Profil Değerleri Nelerdir?

Takipçi Sayısı: 700.000+
Gönderi Sayısı: 100+
Beğeni Ortalaması: 50.000+
Kişisel Özellik: Oyuncu

Instagram influencer işbirliği, markanızla ilgilenebilecek yeni bir hedef kitle grubuna ulaşmak için mükemmel bir fırsattır. Bu, marka bilinirliğini artırmanıza yardımcı olur ve aynı zamanda yeni takipçiler kazanmanıza da fayda sağlar. Önemli olan, ürünleriniz veya hizmetlerinizle ilgilenebilecek bir kitleye ulaşmanızı sağlayacak doğru influencer ile ortaklık kurmaktır. Markanızla ne kadar ilgilenirlerse, etkili bir işbirliğini sürdürmek o kadar kolay olur.

Not: Profiliniz +18 içerikler içermemeli ve illegal olmamalıdır. Takip edilecek hesabı özenle seçmelisiniz, takip edecek olan mavi tikli hesabın takip işlemini gerçekleştirmeme ayrıcalığı vardır. Takip gerçekleşmediği durumlarda hesap değişikliği veya geri iade işlemi uygulanır.