Instagram @feyzaacivelek Mavi Tikli Hikaye

2000.00 

ÖDEME YÖNTEMLERİ
  • Visa Card
  • MasterCard
  • American Express
Stok kodu: CCK98122 Kategoriler: ,

@feyzaacivelek Mavi Tikli Hikaye Nedir?

Instagram @feyzaacivelek Mavi Tikli Hikaye, doğrulanmış rozete sahip onaylı Türk fenomen hesap tarafından istediğiniz hikayenin hesabında paylaşılması ve profilinizin etiketlenme hizmetidir. Instagram tarafından onay rozetini almış olan bu hesap, sizi hikayesinde paylaştığınızda, takipçileri sizinle etkileşime girecek, ayrıca hesabınızın algoritmaları pozitif yönde değişebilecektir. Instagram @feyzaacivelek mavi tikli story paylaşımı seçtiğiniz üzere @feyzaacivelek kullanıcı adlı profilden paylaşılacaktır.

@feyzaacivelek Profil Değerleri Nelerdir?

Takipçi sayısı: 1.000.000+
Gönderi sayısı: 50+
Beğeni Ortalaması: 30.000+
Kişisel Özellik: Oyuncu, Ünlü

Influencer genellikle yeni trendlerin ve hareketlerin arkasındaki itici güçtür. Influencerlar izleyicileri sık sık yeni fikirler, markalar, ürünler ile tanıştırırlar. Dolayısıyla, yeni ve sıcak bir kavram olarak görülmek, influencer marketing birçok avantajından biridir. Markanızı, trendler bölümünde iğneyi hareket ettiren bir influencer ile hizalamak, insanlara şirketinizin sektörünüzde yenilikçi bir lider olduğunu gösterir.

Not: Hikayede reklamı yapılacak içeriğin +18 veya illegal olmaması gereklidir. Hikayede paylaşılacak içeriği özenle seçmelisiniz, hikaye paylaşımı yapacak olan fenomenin paylaşımı yapmama ayrıcalığı vardır. Hikaye paylaşımı yapılmadığı durumda geri iade işlemi uygulanır.