Instagram @feyzaacivelek Mavi Tikli Takipçi

800.00 

ÖDEME YÖNTEMLERİ
  • Visa Card
  • MasterCard
  • American Express
Stok kodu: CCK19519 Kategoriler: ,

@feyzaacivelek Mavi Tikli Takipçi Nedir?

Instagram @feyzaacivelek Mavi Tikli Takipçi, doğrulanmış rozete sahip onaylı Türk fenomen hesap tarafından hesabınızın 1 ay boyunca takip edilme servidir. Instagram tarafından onay rozetini almış olan bu fenomen hesap, sizi takip ettiğinde hesabınızın algoritmaları pozitif yönde değişme ihtimali mevcuttur. Mavi tikli takipçi seçtiğiniz üzere @feyzaacivelek kullanıcı adlı profilden sizin hesabınıza gelecektir.

@feyzaacivelek Profil Değerleri Nelerdir?

Takipçi sayısı: 1.000.000+
Gönderi sayısı: 50+
Beğeni Ortalaması: 30.000+
Kişisel Özellik: Oyuncu, Ünlü

Markalar, hem niteliksel hem de niceliksel faktörlere dayalı olarak influencerları doğru bir şekilde inceleyerek ve bu bilgilere dayanarak ideal adayları seçerek milyonlarca tüketiciye ulaşan oldukça etkili kampanyalar oluşturabilir. Instagram takipçi kalitenizi Instagram mavi tikli takipçi hesap hizmeti ile hızlıca arttırabilirsiniz.

Not: Profiliniz +18 içerikler içermemeli ve illegal olmamalıdır. Takip edilecek hesabı özenle seçmelisiniz, takip edecek olan mavi tikli hesabın takip işlemini gerçekleştirmeme ayrıcalığı vardır. Takip gerçekleşmediği durumlarda hesap değişikliği veya geri iade işlemi uygulanır.