Instagram @meliskar Mavi Tikli Hikaye

3000.00 

ÖDEME YÖNTEMLERİ
  • Visa Card
  • MasterCard
  • American Express
Stok kodu: CCK58966 Kategoriler: ,

@meliskar Mavi Tikli Hikaye Nedir?

Instagram @meliskar Mavi Tikli Hikaye, doğrulanmış rozete sahip onaylı Türk fenomen hesap tarafından istediğiniz hikayenin hesabında paylaşılması ve profilinizin etiketlenme hizmetidir. Instagram tarafından onay rozetini almış olan bu hesap, sizi hikayesinde paylaştığınızda, takipçileri sizinle etkileşime girecek, ayrıca hesabınızın algoritmaları pozitif yönde değişebilecektir. Instagram @meliskar mavi tikli story paylaşımı seçtiğiniz üzere @meliskar kullanıcı adlı profilden paylaşılacaktır.

@meliskar Profil Değerleri Nelerdir?

Takipçi Sayısı: 45.000+
Gönderi Sayısı: 100+
Beğeni Ortalaması: 1.000+
Kişisel Özellik: Şarkıcı, Söz Yazarı

Influencer işbirliği, yüksek bir yatırım getirisi ile düşük maliyetli pazarlama çözümleri sunar. Ayrıca, bir işletmenin erişimini katlanarak artırırlar ve influencerlar takipçileri tarafından son derece güvenilirdirler. Birkaç etkileyiciyle etkileşime girmek, erişimin genişliğini ve aynı zamanda derinliğini de artırır.

Not: Hikayede reklamı yapılacak içeriğin +18 veya illegal olmaması gereklidir. Hikayede paylaşılacak içeriği özenle seçmelisiniz, hikaye paylaşımı yapacak olan fenomenin paylaşımı yapmama ayrıcalığı vardır. Hikaye paylaşımı yapılmadığı durumda geri iade işlemi uygulanır.