Instagram @selcukkilicofficiall Mavi Tikli Hikaye

6000.00 

ÖDEME YÖNTEMLERİ
  • Visa Card
  • MasterCard
  • American Express
Stok kodu: CCK37129 Kategoriler: ,

@selcukkilicofficiall Mavi Tikli Hikaye Nedir?

Instagram @selcukkilicofficiall Mavi Tikli Hikaye, doğrulanmış rozete sahip onaylı Türk fenomen hesap tarafından istediğiniz hikayenin hesabında paylaşılması ve profilinizin etikenlenme hizmetidir. Instagram tarafından onay rozetini almış olan bu hesap, sizi hikayesinde paylaştığınızda, takipçileri sizinle etkileşime girecek, ayrıca hesabınızın algoritmaları pozitif yönde değişebilecektir. Instagram @selcukkilicofficiall mavi tikli story paylaşımı seçtiğiniz üzere @selcukkilicofficiall kullanıcı adlı profilden paylaşılacaktır.

@selcukkilicofficiall Profil Değerleri Nelerdir?

Takipçi Sayısı: 2.300.000+
Gönderi Sayısı: 35+
Beğeni Ortalaması: 50.000+
Kişisel Özellik: Oyuncu

Tipik bir influencer işbirliği pazarlama kampanyasında bir influencer, bir ödeme veya ücretsiz ürün karşılığında bir markayı sosyal medya platformları aracılığıyla takipçilerine tanıtabilmektedir. Bu pazarlama kampanyasına influencer işbirliği adı verilmektir. Influencer veya fenomen kişilerin takipçi kitlesi onları örnek almaktadır. Onların tavsiyelerine ve önerilerine değer vermektedirler. Bu nedenle etkili bir influencer marketing için doğru influencer kişiyi seçmelisiniz.

Not: Hikayede reklamı yapılacak içeriğin +18 veya illegal olmaması gereklidir. Hikayede paylaşılacak içeriği özenle seçmelisiniz, hikaye paylaşımı yapacak olan fenomenin paylaşımı yapmama ayrıcalığı vardır. Hikaye paylaşımı yapılmadığı durumda geri iade işlemi uygulanır.