Instagram @selcukkilicofficiall Mavi Tikli Takipçi

1600.00 

ÖDEME YÖNTEMLERİ
  • Visa Card
  • MasterCard
  • American Express
Stok kodu: CCK17229 Kategoriler: ,

@selcukkilicofficiall Mavi Tikli Takipçi Nedir?

Instagram @selcukkilicofficiall Mavi Tikli Takipçi, doğrulanmış rozete sahip onaylı Türk fenomen hesap tarafından hesabınızın 1 ay boyunca takip edilme servisidir. Instagram tarafından onay rozetini almış olan bu fenomen hesap, sizi takip ettiğinde hesabınızın algoritmaları pozitif yönde değişme ihtimali mevcuttur. Mavi tikli takipçi seçtiğiniz üzere @selcukkilicofficiall kullanıcı adlı profilden sizin hesabınıza gelecektir.

@selcukkilicofficiall Profil Değerleri Nelerdir?

Takipçi Sayısı: 2.300.000+
Gönderi Sayısı: 35+
Beğeni Ortalaması: 50.000+
Kişisel Özellik: Oyuncu

Sürekli olarak taze ve ilgi çekici içerik oluşturmak kolay bir iş değildir. Yeni içerik parçaları geliştirmek için tasarımcılar, kameramanlar ve yazarlarla sözleşme yapmaktansa içerik oluşturucularla çalışmak genellikle daha bütçe dostudur. Pek çok içerik oluşturucu, takipçilerini heyecanlandıran ve onların ilgisini çeken içerikler oluşturma konusunda uzmandır. Bu yüzden influencer işbirliği yapmayı kesinlikle her işletme düşünmelidir.

Not: Profiliniz +18 konusu içermemeli, hakaret içermemeli ve illegal olmamalıdır. Takip edilecek hesabı özenle belirlemelisiniz, takip edecek olan mavi tikli hesabın takip işlemini gerçekleştirmeme ayrıcalığı vardır. Takip gerçekleşmediği durumlarda hesap değişikliği veya ücret iade işlemi uygulanır.