Instagram @yalcintopyanak Mavi Tikli Hikaye

350.00 

ÖDEME YÖNTEMLERİ
  • Visa Card
  • MasterCard
  • American Express
Stok kodu: CCK33628 Kategoriler: ,

@yalcintopyanak Mavi Tikli Hikaye Nedir?

Instagram @yalcintopyanak Mavi Tikli Hikaye, doğrulanmış rozete sahip onaylı Türk fenomen hesap tarafından istediğiniz hikayenin hesabında paylaşılması ve profilinizin etiketlenme hizmetidir. Instagram tarafından onay rozetini almış olan bu hesap, sizi hikayesinde paylaştığınızda, takipçileri sizinle etkileşime girecek, ayrıca hesabınızın algoritmaları pozitif yönde değişebilecektir. Instagram @yalcintopyanak Mavi tikli story paylaşımı seçtiğiniz üzere @yalcintopyanak kullanıcı adlı profilden paylaşılacaktır.

@yalcintopyanak Profil Değerleri Nelerdir?

Takipçi Sayısı: 35.000+
Gönderi Sayısı: 80+
Beğeni Ortalaması: 1.500+
Kişisel Özellik: Müzisyen

Bir marka ve bir influencer arasındaki bir Instagram işbirliği, markaların etkileyicilere kendileri için içerik oluşturmaları ve yayınlamaları için bazı teşvikler sağladığı bir işbirliğidir. İçerik bir ürün incelemesi, tavsiye, promosyon veya sadece bir marka sözü olabilir. Bu paylaşımlar genellikle gönderi veya hikaye paylaşımı olarak oluşturulabilmektedir.

Not: Hikayede reklamı yapılacak içeriğin +18 veya illegal olmaması gereklidir. Hikayede paylaşılacak içeriği özenle seçmelisiniz, hikaye paylaşımı yapacak olan fenomenin paylaşımı yapmama ayrıcalığı vardır. Hikaye paylaşımı yapılmadığı durumda geri iade işlemi uygulanır.