Instagram @yalcintopyanak Mavi Tikli Takipçi

275.00 

ÖDEME YÖNTEMLERİ
  • Visa Card
  • MasterCard
  • American Express
Stok kodu: CCK87472 Kategoriler: ,

@yalcintopyanak Mavi Tikli Takipçi Nedir?

Instagram @yalcintopyanak Mavi Tikli Takipçi, doğrulanmış rozete sahip onaylı Türk fenomen hesap tarafından hesabınızın 1 ay boyunca takip edilme servisidir. Instagram tarafından onay rozetini almış olan bu fenomen hesap, sizi takip ettiğinde hesabınızın algoritmaları pozitif yönde değişme ihtimali mevcuttur. Mavi tikli takipçi seçtiğiniz üzere @yalcintopyanak kullanıcı adlı profilden sizin hesabınıza gelecektir.

@yalcintopyanak Profil Değerleri Nelerdir?

Takipçi Sayısı: 35.000+
Gönderi Sayısı: 80+
Beğeni Ortalaması: 1.500+
Kişisel Özellik: Müzisyen

Giderek daha fazla şirket influencer işbirliği ağlarına yatırım yaptığından, marka kimliğinizin kaybolmamasını sağlamak önemlidir. Markanızın diğerlerinden öne çıkmasına ve mümkün olan en yüksek kalitede sonuçlara ulaşmasına yardımcı olmak için, influencer işbirliklerinize diğer ücretli medya kampanyalarından farklı davranmanızı öneririz.

Not: Profiliniz +18 içerikler içermemeli ve illegal olmamalıdır. Takip edilecek hesabı özenle seçmelisiniz, takip edecek olan mavi tikli hesabın takip işlemini gerçekleştirmeme ayrıcalığı vardır. Takip gerçekleşmediği durumlarda hesap değişikliği veya geri iade işlemi uygulanır.