Google Maps Haritalar Yorum Satın Al

📌 Google Maps Haritalar yorum hizmetleri, Google haritalarınızın daha hızlı büyümesini sağlar. Daha fazla müşteriye, kurumsal bir duruşla çıkmanıza yardımcı olur.
📌 Yorum yapan kullanıcılar gerçektir, yorum yapan hesapların hepsi farklıdır, farklı ipler üzerinden yapılır.
📌 Google haritanıza yapılacak yorumlar, ister sizin tam istediğiniz şekilde, isterseniz de anahtar kelimeleriniz üzerinden yapılır. Harita sıralamanız kesinlikle yükselecektir.
📌 Google maps adresinize yapılacak yorumlar haritanızı kötü etkilemez, aksine olumludur. Google algoritmalarıyla tamamen uyumlu şekilde yorumlar aktarılır. Bir sorunla karşılaşmazsınız.

Google Maps Ne İşe Yarar?

Google Maps Ne İşe Yarıyor? İşletmeme Faydası Nedir?

Google Haritalar, yerel işletmeler için kritik öneme sahiptir. Artık çoğu kişi bir yere gitmeden önce şirket hakkında bilgi sahibi olmak için internet üzerinde arama yapıyor ve Google Maps puanınıza bakıyor. Bu durum kaliteli işletmeler için önemli bir avantaj. Kullanıcılar işletmenizden memnun kaldıysa Google Haritalar üzerinden 5 yıldız veriyor ve yorum yapıyor, böylece işletmeniz rakiplerinizin önüne geçiyor. Ancak, kötü yorum yapılırsa da işletmenizin güvenirliği ve prestiji azalıyor. Sonuç olarak, kötü yorumlar nedeniyle insanlar ziyaretten vazgeçiyor ya da gelmek istemiyor. Bu sorunu aşmanız için CCK Medya olarak, Google Maps hizmetleri sağlıyoruz. Bu hizmetleri aldığınız zaman şirketinize organik ve doğal yollarla gerçek kullanıcılardan 5 yıldız veriliyor, yorum yapılıyor. Böylece, harita sıralamanız yükseliyor.

Google Maps satın almak güvenli mi?

Google Haritalara Yorum Satın Almak Güvenli Mi?

Yapılan işlemlerin tamamı yasal olmakla beraber son derece güvenlidir. İşlemlerde herhangi bir risk veya kapanma kesinlikle söz konusu değildir. İşletme hesabınıza yapılan yorumların hepsi gerçek profillerdir, farklı iplerden ve farklı cihazlardan yapılır. Gerçek profillerin yorum yapmasından dolayı tüm süreç Google algoritmalarla uyumlu şekilde ilerler. İşletmesinin sıralamasını yükseltmek isteyen birçok kişi ilk adım olarak yorum ve yıldız satın almaktadır. Daha fazla detaylı bilgi almak için bu yazımızı okumanızı tavsiye ederim.

Neden Google haritalar yorum satın almalısın?

Neden Google Maps Yorum Satın Almalıyım?

Yorum satın almak için birçok sebep vardır. Bu sebeplerden en önemlileri prestij ve güvenilirliktir. Prestijiniz olduğu zaman rakip olan birçok işletmeyi arkada bırakırsınız ve satışlarınızı inanılmaz derecede yükseltirsiniz. Bir diğer sebep ise güvenilirliktir. Normal şartlarda kimse kimseye kolay bir şekilde güvenmemektedir. Ancak, işletmenizde bulunan organik yorumlar sayesinde potansiyel müşterilerinize güven sağlayacağınızdan emin olabilirsiniz. Fakat, Google Maps’te harika sonuçlarınız var diye potansiyel müşterilerinizle ilgilenmeyi unutmayın. Onlara çay kahve ikram edin, halini hatırını sorun. İstediği hizmeti en iyi şekilde sağlayın, mutlu şekilde yanınızdan ayrılmasına özen gösterin. Mutlu müşteri daha fazla müşteri demektir, sizden aldığı hizmeti çevresiyle paylaşır. Böylece müşteri kitleniz artar.

Google Maps üst sıralara çıkma yöntemleri

Google Haritalarda Üst Sıralara Nasıl Çıkabilirim?

Google Haritalarda üst sıralama çıkmak için belirli kurallar ve algoritmalar vardır. İlk olarak işletme hesabınızın resimlerini doğru ve düzgün bir şekilde çekmelisiniz. Fotoğraflarınızın kalitesi en az 1080p olmalıdır. Binanın dış fotoğrafını çekmenizde de fayda var. Sahte resimler sakın kullanmayın, işletmenizin kapanmasına neden olabilir. Resimleri tamamladıktan sonra çalışma saatleri gibi Google’nin istediği kriterleri doğru bir şekilde doldurmaya özen gösterin. Facebook’ta paylaşım yapar gibi Google Benim İşletmem yayınlar kısmında da düzenli paylaşımlar yapın. Son olarak, Google işletmenizde bol bol yüksek puanlı ve SEO uyumlu yorumlar bulundurun. Saydıklarımın hepsi oldukça zor ve çaba gerektiren işler olduğundan dolayı CCK Medya olarak, Google Maps optimizasyon ve yorum hizmeti sağladığımızı bilmenizi isterim. Böylece hiç uğraşmadan rakiplerinizi bizim desteğimizle arkada bırakabilir, en üst sıralara çıkabilirsiniz.

Google Maps yorum fiyatları ne kadar?

Google Maps Haritalar Yorum Fiyatları Ne Kadar?

Harita da bulunan konum sıralamasını yükseltmek için alınan Google haritalar yorum satın alma hizmeti çok pahalı değildir. Uygun fiyatlar ile gerçek ve kaliteli kullanıcılardan yorum satın alabilirsiniz. İşletmenize yapılacak yorumların fiyatı ortalama 50 TL’dir. Bazı fiyatlarımızda aşağıdaki gibidir.

 • 1 adet Google haritalar yorum: 10 – 15 TL
 • 10 adet Google haritalar yorum: 100 – 150 TL
 • 1 adet Google Yerel rehber yorum: 15 – 30 TL
 • 10 adet Google Yerel rehber yorum: 150 – 300 TL

Google Maps Yerel Rehber ile Organik Yorum arasındaki farklar

Google Yerel Rehber Yorum ile Organik Yorum Arasındaki Farklar Nelerdir?

Google işletmenizin yukarı sıralara çıkması için mutlaka haritanızda yorum olması gerekiyor, buraya kadar hem fikir olduğumuzu düşünüyorum. İşletmenizde bulunan yorumların ise belirli bir puanı var. Nasıl mı? Organik yorumu yapan hesabın seviyesi 0’dır. Yani yerel rehber sisteminde kayıtlı değildir. Yerel rehber sistemine kayıtlı olanlar ise 1’den 10’a kadar gider. Yerel rehber hesabının seviyesini arttırmak ise çok zordur. Düşünsenize, 10. Seviye yerel rehber tarafından işletmenize yorum yapılıyor. Bu Instagram’da gönderinize mavi tikli hesabın yorum yapması gibi. Kısaca, Yerel rehber tarafından işletmenize yapılan yorumlar, organik hesap tarafından yapılana göre daha etkilidir. İşletmenizin daha da üst sıralara çıkmasında büyük katkı sağlayacaktır.

Google Hizmetleri

 • Google Haritalar (Maps) HizmetleriGoogle haritalara yorum ve yıldız satın almak güvenli mi

  Google Haritalara Yorum ve Yıldız Satın Almak Güvenli Mi?

  Google (Maps) haritalara yorum ve yıldız satın almak ön plana çıkıp fark edilmek için oldukça önemli bir yoldur. Potansiyel müşteriler işletmenizde sunulan ürün ve hizmetlere satın almadan önce referans olarak Google haritalar yorum ve yıldızlarına bakarlar. Google tarafından ön plana çıkarılmanın büyüsü de yine Google harita yorum ve yıldızlarında saklıdır. Peki, Google haritalara yorum ve yıldız satın almak güvenli mi?…

  Devamını Oku »
CCK Medya ile İletişime Geç
Mesajlarınıza 24 saat içerisinde dönüyoruz. :)