CCKMEDYA

Dijital Pazarlama Ajansı

cck-medya-site-simgesi

Biz Ne Yapıyoruz?

CCK Medya 2019 yılında Maslak, İstanbul merkezli olarak kurulmuş yeni nesil dijital pazarlama ajansıdır. Bir dijital pazarlama ajansı olarak, öncelikle müşterilerimizin iş hedeflerini anlamaya çalışır. Ardından tüm kararlar bu hedefler göz önünde bulundurularak verilir. Tüm çalışma sürecimiz projenize özel olarak açılmış olan Trello panosundan ya da e-posta süreciyle karşılıklı olarak sürdürülür.

CCK Medya bireysel ve kurumsal tüm profesyonellere dijital pazarlama, reklam yönetimi ve sosyal medya yönetimi alanlarında hizmet vermektedir.

Dijital pazarlama süreçlerinizi markanıza veya kurumsal kimliğinize değer katacak şekilde sürdürmeyi hedefleriz. Markanızın bulunduğu mevcut durum analiz edilerek, size en doğru dijital pazarlama kanallarının önerilerini ve yapılacak iş listesini sunarız. Karşılıklı olarak belirlenen iş hedefleri doğrultusunda oluşan sonuçlar raporlar ile size sunulacaktır.

Markanızın veya kişisel kimliğinizin etkin bir şekilde reklam yönetimi yapılmasını sağlarız. Tüm 3.parti ödemeleri sizin tarafınızdan yapılır, ajansımız ajans komisyonu almaz. İş hedeflerinize uygun olarak en kısa zamanda, en az maliyetle, en doğru müşteriye ulaşmanızı sağlayan reklam yönetimini benimseriz.

Sosyal medya yönetimi, birçok profesyonel kurum ve kuruluş için oldukça önemlidir. Bir markanın kurumsallaşmasındaki en önemli etkenlerden biri sosyal medyadır. Sosyal medya hesaplarınızı profesyonel ekibimiz ile belirlenen iş takvimi ve içeriğine bağlı kalarak yönetimini sağlıyoruz.

Zamanın, iş dünyasında para olduğunu biliyoruz bu yüzden kendimiz ve müşterilerimiz için gerçekçi son tarihler belirleyerek bunlara bağlı kalıyoruz. Tüm sözleşme süreçlerimizi dijital ortamda gerçekleştirerek süreci sizin için hızlandırmaya çalışırız. Projede ilerledikçe müşterilerimizle iletişim kurar ve kararlaştırılan lansman tarihine kadar projenizi teslim ederiz.

Önemli Bilgiler

Hakkımızda Sık Sorulan Sorular

CCK Medya nedir?

CCK Medya, internet ve sosyal medya problemlerinizi çözmek için kurulmuş bir dijital ajanstır. Ajansımız ihtiyaç duyduğunuz sorunlara hızlıca çözümler üretmek, kişisel ve kurumsal her türlü isteğinize yanıt vermek için kurulmuştur.

CCK Medya güvenilir mi?

CCK Medya, tüm kişisel ve kurumsal taleplerinize gizlilik çerçevesinde bakıyor, bizden aldığınız hizmetleri başkalarına söylemiyoruz. İnternet ve sosyal medya’da ihtiyacınız olan her türlü sorununuzu çözen ajansımız, gizlilik politikalarınıza saygı duymaktadır.

CCK Medya neler yapmaktadır?

CCK Medya, çalışma alanını tüm dijital sektörler üzerine kurmuştur. Sosyal medya ve internette ihtiyacınız olabilecek her hangi bir durumu sağladığı hizmetleriyle hızlıca sağlar, kişisel veya kurumsal gelişiminize büyük katkı sağlarız.
CCK Medya ile İletişime Geç
Mesajlarınıza 24 saat içerisinde dönüyoruz. :)

    Başa dön tuşu