Instagram @gunsuince Mavi Tikli Hikaye

2500.00 

ÖDEME YÖNTEMLERİ
  • Visa Card
  • MasterCard
  • American Express
Stok kodu: CCK99662 Kategoriler: ,

@gunsuince Mavi Tikli Hikaye Nedir?

Instagram @gunsuince Mavi Tikli Hikaye, doğrulanmış rozete sahip onaylı Türk fenomen hesap tarafından istediğiniz hikayenin hesabında paylaşılması ve profilinizin etiketlenme hizmetidir. Instagram tarafından onay rozetini almış olan bu hesap, sizi hikayesinde paylaştığınızda, takipçileri sizinle etkileşime girecek, ayrıca hesabınızın algoritmaları pozitif yönde değişebilecektir. Instagram @gunsuince mavi tikli story paylaşımı seçtiğiniz üzere @gunsuince kullanıcı adlı profilden paylaşılacaktır.

@gunsuince Profil Değerleri Nelerdir?

Takipçi Sayısı: 125.000+
Gönderi Sayısı: 70+
Beğeni Ortalaması: 5.000+
Kişisel Özellik: Oyuncu, Influencer, Model

Büyüme, influencerların işbirliklerinden beklediği muhtemelen en önemli beklentidir. Sadece kazanma şansı değil, daha geniş bir kitleyi çekmek, elde etmek ve sürdürmek için olanaklar ararlar. Onları organik erişim veya marka işbirlikleri yoluyla kazanmaları çok az fark yaratır. Sizde projeniz ve markanız için influencer işbirliği çalışmaları ile sosyal medya varlığınıza yatırım yapabilirsiniz.

Not: Hikayede reklamı yapılacak içeriğin +18 veya illegal olmaması gereklidir. Hikayede paylaşılacak içeriği özenle seçmelisiniz, hikaye paylaşımı yapacak olan fenomenin paylaşımı yapmama ayrıcalığı vardır. Hikaye paylaşımı yapılmadığı durumda geri iade işlemi uygulanır.