Instagram Mavi Tikli Türk Takipçi

550.00 

ÖDEME YÖNTEMLERİ
  • Visa Card
  • MasterCard
  • American Express
Stok kodu: CCK92172 Kategoriler: ,

Instagram Mavi Tikli Türk Takipçi Nedir?

Instagram Mavi Tikli Türk Takipçi, doğrulanmış rozete sahip onaylı Türk fenomen hesaplar tarafından hesabınızın 1 ay boyunca takip edilme servisidir. Instagram tarafından onay rozetini almış olan bu fenomen hesaplar, sizi takip ettiğinde hesabınızın algoritmaları pozitif yönde değişme ihtimali mevcuttur. Mavi tikli takipçi seçtiğiniz üzere Türk kullanıcı profilinden sizin hesabınıza gelecektir.

Instagram Mavi Tikli Takipçi Profil Değerleri Nelerdir?

Takipçi Sayısı: 50.000+
Gönderi Sayısı: 20+
Beğeni Ortalaması: 1.500+
Kişisel Özellik: Oyuncu, Müzisyen, Sporcu veya Influencer

Instagram mavi tikli takipçi hizmeti bir çeşit influencer işbirliği kapsamındadır. Influencer işbirliği için her şeyin basit olduğundan, yönergelerin spesifik ve net olduğundan emin olun. Influencerlar yaratıcı özgürlüklerini isterler, bu nedenle influencera yaratıcı özgürlük vermek ile sınırlarınızı tanımlamak arasında bir denge kurmak önemlidir. Influencerın, kendilerine daha fazla yaratıcı özgürlük veren markalarla çalışması daha olasıdır.

Not: Profiliniz +18 içerikler içermemeli ve illegal olmamalıdır. Takip edilecek hesabı özenle seçmelisiniz, takip edecek olan mavi tikli hesabın takip işlemini gerçekleştirmeme ayrıcalığı vardır. Takip gerçekleşmediği durumlarda hesap değişikliği veya geri iade işlemi uygulanır.