Instagram @nazmila_ Mavi Tikli Hikaye

4000.00 

ÖDEME YÖNTEMLERİ
  • Visa Card
  • MasterCard
  • American Express
Stok kodu: CCK88178 Kategoriler: ,

@nazmila_ Mavi Tikli Hikaye Nedir?

Instagram @nazmila_ Mavi Tikli Hikaye, doğrulanmış rozete sahip onaylı Türk fenomen hesap tarafından istediğiniz hikayenin hesabında paylaşılması ve profilinizin etiketlenme hizmetidir. Instagram tarafından onay rozetini almış olan bu hesap, sizi hikayesinde paylaştığınızda, takipçileri sizinle etkileşime girecek, ayrıca hesabınızın algoritmaları pozitif yönde değişebilecektir. Instagram @nazmila_ Mavi tikli story paylaşımı seçtiğiniz üzere @nazmila_ kullanıcı adlı profilden paylaşılacaktır.

@nazmila_ Profil Değerleri Nelerdir?

Takipçi Sayısı: 1.300.000+
Gönderi Sayısı: 400+
Beğeni Ortalaması: 15.000+
Kişisel Özellik: Fenomen, Ünlü

Bugünlerde herkes influencer nasıl olunur diye merak ederken, markalarda influencer hesaplara reklam vermek için araştırmalar yapmaktadır. Influencerlarla çalışmanın önemli bir parçası, markanızla aynı yaklaşımı yansıtan içerik oluşturucularda markanız için doğru olanları seçmektir. Bununla birlikte, seçtiğiniz etkileyicilerin promosyonlarınızı özgün bakış açılarından keşfetmesine de izin vermelisiniz. Sağlam bir eşleşme varsa, en azından bir dereceye kadar yaratıcı kapasitelerine güvenmeniz gerekir.

Not: Hikayede reklamı yapılacak içeriğin +18 veya illegal olmaması gereklidir. Hikayede paylaşılacak içeriği özenle seçmelisiniz, hikaye paylaşımı yapacak olan fenomenin paylaşımı yapmama ayrıcalığı vardır. Hikaye paylaşımı yapılmadığı durumda geri iade işlemi uygulanır.