Instagram @tolgamuratbalikci Mavi Tikli Takipçi

1000.00 

ÖDEME YÖNTEMLERİ
  • Visa Card
  • MasterCard
  • American Express
Stok kodu: CCK41489 Kategoriler: ,

@tolgamuratbalikci Mavi Tikli Takipçi Nedir?

Instagram @tolgamuratbalikci Mavi Tikli Takipçi, doğrulanmış rozete sahip onaylı Türk fenomen hesap tarafından hesabınızın 1 ay boyunca takip edilme servidir. Instagram tarafından onay rozetini almış olan bu fenomen hesap, sizi takip ettiğinde hesabınızın algoritmaları pozitif yönde değişme ihtimali mevcuttur. Mavi tikli takipçi seçtiğiniz üzere @tolgamuratbalikci kullanıcı adlı profilden sizin hesabınıza gelecektir.

@tolgamuratbalikci Profil Değerleri Nelerdir?

Takipçi Sayısı: 85.000+
Gönderi Sayısı: 2.500+
Beğeni Ortalaması: 1.500+
Kişisel Özellik: Sporcu, Dünya Şampiyonu

Instagram influencer, marka elçileri olarak değerlendirilebilir. Bu nedenle doğru influencer seçimi akıllıca yapılmalıdır. En başarılı kampanyalar, etkileyici ile müşteri veya ajans arasındaki iyi bir ilişkiye dayanan kampanyalardır. Instagram mavi tikli takipçi hizmeti ile hesap güvenilirlik seviyenizi arttırabilirsiniz.

Not: Profiliniz +18 içerikler içermemeli ve illegal olmamalıdır. Takip edilecek hesabı özenle seçmelisiniz, takip edecek olan mavi tikli hesabın takip işlemini gerçekleştirmeme ayrıcalığı vardır. Takip gerçekleşmediği durumlarda hesap değişikliği veya geri iade işlemi uygulanır.