Instagram @aydinbudak_ Mavi Tikli Takipçi

600.00 

ÖDEME YÖNTEMLERİ
  • Visa Card
  • MasterCard
  • American Express
Stok kodu: CCK45376 Kategoriler: ,

@aydinbudak_ Mavi Tikli Takipçi Nedir?

Instagram @aydinbudak_ Mavi Tikli Takipçi, doğrulanmış rozete sahip, iş ortağımız olan onaylı Türk hesap tarafından hesabınızın istediğiniz ay boyunca takip edilmesidir. Instagram tarafından onay rozetini almış bu hesap profilinizi takip eder. Mavi tikli takipçi seçtiğiniz üzere @aydinbudak_ kullanıcı adlı profilden gelecektir.,

@aydinbudak_ Profil Değerleri Nelerdir?

Takipçi Sayısı: 1.000.000+
Gönderi Sayısı: 200+
Beğeni Ortalaması: 15.000+
Kişisel Özellik: Survivor, Oyuncu, Fotoğrafçı

Güçlü bir influencer marketing stratejisi, ücretli, kazanılmış ve sahip olunan çabaları içerir, ancak mutlaka en fazla sosyal takipçiye sahip bireyi bulmak anlamına gelmez. Bazı durumlarda, mikro veya niş sektöründe profesyonelleşmiş etkileyiciler çok daha etkili olabilir. Daha küçük bir takipçi kitlesine sahip olsalar da, daha özgün bir sese sahipler ve genellikle takipçiler arasında daha güçlü bir etkileşim yaşıyorlar. Alansal olarak belirli bir niş hedefli influencerlar, ulaşılması zor hedef kitle segmentlerine ulaşmak için mükemmeldir.

Not: Profiliniz +18 içerikler içermemeli ve illegal olmamalıdır. Takip edilecek hesabı özenle seçmelisiniz, takip edecek olan mavi tikli hesabın takip işlemini gerçekleştirmeme ayrıcalığı vardır. Takip gerçekleşmediği durumlarda hesap değişikliği veya geri iade işlemi uygulanır.