Instagram @azizkiraz Mavi Tikli Hikaye

4000.00 

ÖDEME YÖNTEMLERİ
  • Visa Card
  • MasterCard
  • American Express
Stok kodu: CCK54463 Kategoriler: ,

@azizkiraz Mavi Tikli Hikaye Nedir?

Instagram @azizkiraz Mavi Tikli Hikaye, doğrulanmış rozete sahip onaylı Türk fenomen hesap tarafından istediğiniz hikayenin hesabında paylaşılması ve profilinizin etiketlenme hizmetidir. Instagram tarafından onay rozetini almış olan bu hesap, sizi hikayesinde paylaştığınızda, takipçileri sizinle etkileşime girecek, ayrıca hesabınızın algoritmaları pozitif yönde değişebilecektir. Instagram @azizkiraz mavi tikli story paylaşımı seçtiğiniz üzere @azizkiraz kullanıcı adlı profilden paylaşılacaktır.

@azizkiraz Profil Değerleri Nelerdir?

Takipçi Sayısı: 200.000+
Gönderi Sayısı: 175+
Beğeni Ortalaması: 1.000+
Kişisel Özellik: Şarkıcı, Söz Yazarı

Bir ünlü, endüstri uzmanı veya sosyal medya kişiliği bir marka hakkında içerik paylaştığında, tanıtımını yaptıkları şirkete anında güvenilirlik sağlar. Fenomen işbirliği sade ve basit bir reklam türüdür. Fikir şu ki, bir şirket yetkili bir kişinin markasını fark etmesini ve tanımasını sağlayabilirse, influencer tarafından sağlanan onay ve duyguya dayanarak markanın endüstri lideri ve güvenilir bir şirket olduğu algısını yaratır.

Not: Hikayede reklamı yapılacak içeriğin +18 veya illegal olmaması gereklidir. Hikayede paylaşılacak içeriği özenle seçmelisiniz, hikaye paylaşımı yapacak olan fenomenin paylaşımı yapmama ayrıcalığı vardır. Hikaye paylaşımı yapılmadığı durumda geri iade işlemi uygulanır.