Instagram @buraksarimola Mavi Tikli Hikaye

1800.00 

ÖDEME YÖNTEMLERİ
  • Visa Card
  • MasterCard
  • American Express
Stok kodu: CCK29623 Kategoriler: ,

@buraksarimola Mavi Tikli Hikaye Nedir?

Instagram @buraksarimola Mavi Tikli Hikaye, doğrulanmış rozete sahip onaylı Türk fenomen hesap tarafından istediğiniz hikayenin hesabında paylaşılması ve profilinizin etiketlenme hizmetidir. Instagram tarafından onay rozetini almış olan bu hesap, sizi hikayesinde paylaştığınızda, takipçileri sizinle etkileşime girecek, ayrıca hesabınızın algoritmaları pozitif yönde değişebilecektir. Instagram @buraksarimola vavi tikli story paylaşımı seçtiğiniz üzere @buraksarimola kullanıcı adlı profilden paylaşılacaktır.

@buraksarimola Profil Değerleri Nelerdir?

Takipçi Sayısı: 300.000+
Gönderi Sayısı: 150+
Beğeni Ortalaması: 3.000+
Kişisel Özellik: Oyuncu

Influencer marketing, ücretli reklamlarla karşılaştırıldığında çok uygun maliyetli ve ucuzdur. Bu nedenle, Instagram işbirlikleri aracılığıyla başarılı bir influencer reklam kampanyası başlatmak için zaman ve para harcamaya değer. Genellikle ücretli kampanyalarla elde edeceğiniz hedeflere ulaşmanıza yardımcı olabilir.

Not: Hikayede reklamı yapılacak içeriğin +18 veya illegal olmaması gereklidir. Hikayede paylaşılacak içeriği özenle seçmelisiniz, hikaye paylaşımı yapacak olan fenomenin paylaşımı yapmama ayrıcalığı vardır. Hikaye paylaşımı yapılmadığı durumda geri iade işlemi uygulanır.