Instagram @tolgamuratbalikci Mavi Tikli Yorum

160.00 

ÖDEME YÖNTEMLERİ
  • Visa Card
  • MasterCard
  • American Express
Stok kodu: CCK19119 Kategoriler: ,

@tolgamuratbalikci Mavi Tikli Yorum Nedir?

Instagram @tolgamuratbalikci Mavi Tikli Yorum, doğrulanmış rozete sahip, iş ortağımız olan onaylı Türk hesap tarafından gönderinize tam istediğiniz yorumun yapılmasıdır. Instagram tarafından onay rozetini almış bu hesap gönderinizi beğenir. Mavi tikli yorum seçtiğiniz üzere @tolgamuratbalikci kullanıcı adlı profilden gelecektir.

@tolgamuratbalikci Profil Değerleri Nelerdir?

Takipçi Sayısı: 85.000+
Gönderi Sayısı: 2.500+
Beğeni Ortalaması: 1.500+
Kişisel Özellik: Sporcu, Dünya Şampiyonu

Influencer marketing yani pazarlama söz konusu olduğunda, birçok marka influencer pazarlamaya para ve zaman ayırmaları gerekip gerekmediği konusunda hala kafası karışık olduğu gözlemleniyor. Pazarlama kampanyaları oluşturmanın ve onları takip etmenin çok fazla güç olduğunu düşünüyorlar. Ancak işletmeler için en iyi şeylerden biri, büyük bir bütçe olmadan bile başarıya ulaşabilmenizdir. Influencer marketing yöntemlerinden biri olan Instagram mavi tikli yorum hizmeti ile düşük bütçe ile pazarlama kampanyalarınızı destekleyebilirsiniz.

Not: Gönderiler +18 veya illegal olmamalıdır. Yorumlarınızı özenle seçmelisiniz, yorumu yapacak mavi tikli hesabın yorumu yapmama ayrıcalığı vardır, bu durumda yorum değişikliği veya geri iade işlemi uygulanır.