instagram mavi tikli yorum nasıl alınır
|

Instagram Mavi Tikli Hesaplardan Yorum Nasıl Alınır?

Instagram’da mavi tik almanın ne kadar değerli olduğu tartışılmaz bir gerçek, doğrulanmış hesaplardan yorum almak ise paha biçilmez. Ünlü, fenomen veya Influencer isimler gönderinize yorum atsa hoşunuza gitmez miydi? Düşünsenize fotoğraf atmışsınız ve yorumlarda mavi tikli hesaplar var. Arkadaşlarınıza karşı havanızdan geçilmez. Sadece arkadaş çevresi de değil, şirket sahibiyseniz hesabınızda Instagram mavi tikli yorum bulunması müşterilerinizin dikkatini çekecektir.

Mavi tikli yorumlar gönderilerinizi Instagram keşfete düşürür ve ana sayfada öne çıkartır. Bunları duymuş olmalısınız ki cevabını aradığınız Instagram mavi tikli yorum nasıl alınır sorusunu sordunuz. Bizde sorunuza en iyi cevapları bulduk, ve bu gönderiyi sizler için hazırladık.

Mavi Tikli Hesap Nasıl Olunur? Yorum Nasıl Alınır?

Instagram mavi tikli bir hesaba sahip olmak kolay değildir. Doğrulanmış rozeti almak için sık sık haberlerinizin paylaşılmasına ihtiyacınız vardır. Eğer haberleriniz varsa ve daha fazla habere sahip olup doğrulanmış rozeti almak istiyorsanız, bizimle iletişime geçebilirsiniz. Instagram mavi tikli yorum almak için 2 yöntem önümüze çıkmaktadır. İlk yöntem ücretsiz ve ikinci yöntem ise ücretli fakat garantilidir.

mavi tikli yorum alma yöntemleri

Mavi Tikli Hesaplardan Yorum Alma Yöntemleri

Öncelikle, mavi tikli hesaplardan ücretsiz yorum alma yöntemini sizlere anlatmak isteriz. Ücretsiz olarak yorum almak için en az 1 ile 3 saat bir süre uğraşmanız gerekmektedir. Hesabınızda gönderi paylaştıktan sonra yorum atmasını istediğiniz ünlü ismin profiline girmeli, hesabını yeniden takip etmeli ve paylaştığı son 6 gönderisine “seni çok seviyorum son gönderime yorum bırakır mısın?” tarzında yorum yazmalısınız. Unutmayın, yorum atmasını istediğiniz kişi Türk bir hesap ise bu işlem daha zor olacaktır.

Yabancı bir influencerdan yorum yapmasını isterseniz, yorumu alma ihtimaliniz daha yüksek, çünkü onlar daha samimi ve yorum atmayı itibar zedelenmesi olarak görmüyor. Yabancılara, “I love you so much, can you comment my last post” şeklinde yazmanız, çoğunlukla emoji ile dönüş yapmalarını sağlayabilecektir.

Bir sosyal medya ajansı ile çalışmadığınız sürece, Instagram mavi tikli yorum nasıl alınır diye sormaya devam edebilirsiniz, ajans ile çalışmadan mavi tikli yoruma sahip olmanız çok daha zordur. Bu yüzden, mavi tikli hesaplardan ücretli bir şekilde yorum alma önerdiğimiz asıl yöntemdir. Bu işin uzmanı olmuş bir medya şirketiyle anlaşmanız doğrultusunda mavi tikli yorum gönderinizde olacaktır.

CCK Medya olarak, doğrulanmış rozete sahip ünlü, fenomen ve influencer kişilerle anlaşmalar yaptık ve ortak bir ücret belirledik. Ücreti ödemeniz durumunda, mavi tikli hesaplardan yorum alabilir, hatta tam istediğiniz yorumu yaptırtabilirsiniz. Örnek olarak, hesabınızda tatil fotoğrafı paylaştığınızı varsayalım, bilindik isimden ise yorum olarak “çok güzel bir manzara, çok güzel ortam iyi tatiller” yazmasını istiyorsunuz ve ünlü isim bunu aynen yazıyor, ne kadar harika değil mi :).

doğrulanmış rozetli yorum almak ne işe yarar

Mavi Tikli Yorum Satın Alınabiliyor Mu?

Eskiden olsa mavi tikli yorum satın almak imkansızdı, ünlü hesaplar keyfine göre yorum yapardı. Fakat günümüzde fenomen isimlerin sayısı o kadar çok arttı ki, 1 milyondan fazla doğrulanmış profil olduğu gerçeğiyle karşı karşıya kaldık. Bu hesaplardan bazıları ücretiyle yorum yapmaya başladı. CCK Medya olarak yorum sağlayan isimlerle iş ortaklığı yaptık ve sizler için en uygun fiyatları belirledik. Mavi tikli hesaplardan yorum satın al, reklam ver ve işbirliği yap konseptini ortaya çıkardık.

Mavi tikli yorum satın almak hesabınıza zarar vermez, aksine hesabınızı ve gönderilerinizi güçlendirir. Mavi tikli yorum elde ettiğinizde, Instagram’ın gözünde profiliniz değerlenir. Instagram algoritmalarıyla tamamen uyumlu bir işlem olan yorum hizmeti, hesabınızın keşfete düşme ihtimalini arttırır ve daha fazla insana ulaşmanızı sağlar. Ünlü isimler her zaman değerlidir, kişisel ve kurumsal projeleriniz için onlarla işbirliği yapmanızı öneririz.

 

mavi tikli doğrulanmış yorum satın almak

Mavi Tikli Yorum Fiyatları Nelerdir?

Mavi tik doğrulanmış rozeti bildiğiniz üzere 1.000 takipçiden 500 milyon takipçiye sahip olan hesaplara kadar yayılmaktadır. Mavi tikli yorum fiyatları ise reklam kampanyaları gibi fenomenlerin belirlediği değere göre değişmektedir. Örneğin, 30 bin takipçili hesap ile 2 milyon takipçili hesabın yorum yapma fiyatlarının farklı olacağını tahmin edebiliyorsunuzdur. Bu yüzden, yorum fiyatları hesaplar arası değişkendir. Web sitemizde, yorum yapmasını istediğiniz ünlü ismi seçebilir, takipçi sayısını, gönderi sayısını ve neden ünlü olduğunu görebilirsiniz.

Onaylı profillerden gelecek yorumların fiyatları genelde 40 TL ile 10.000 TL arasındadır. Şarkıcı, dizi oyuncusu, yönetmen, şef, gezgin ve Youtuber gibi bir çok kategoride isim vardır. Her influencer ve fenomenin talep ettiği fiyat farklıdır. Ortalama, mavi tikli yorum satın alma ücreti 40 TL’dir. Detaylı fiyatları incelemek için Instagram hizmetleri veya ünlülere fenomenlere Influencerlara reklam ver sayfalarına bakabilirsiniz.

mavi tik rozetli yorumların fiyatları

Mavi Tikli Hesaplardan Yorum Almak Ne İşe Yarar?

Mavi tik, doğrulanmış profil statüsü sadece ünlü, fenomen ve influencer isimlere verilebilmektedir. Kısacası, internette haberi olan tanınmış isimler mavi tik alabilir. Bu isimler tarafından yorum almak hesabınızı ve gönderinizi öne çıkartabilecektir. Hesabınızın öne çıkması, gönderilerinizin keşfete düşmesi ise size yoğun bir takipçi akışı sağlayacak, daha fazla insana hitap etmenizi, farklı kitlelere ulaşmanıza sebep olacaktır. Hatta ve hatta sadece 1 adet doğrulanmış ünlü hesap size bir kaç tane daha mavi tikli Instagram takipçisi bile getirebilir.

Mavi tik gerçekten bu kadar etkili mi diye sorduğunuzu tahmin ediyoruz. Bildiğiniz üzere, Instagram’da mavi tik almak çok zor bir süreçtir. Doğrulanma rozeti alabilmek için haberleriniz, Youtube kitleniz, televizyonda programınız, gazetede paylaşımınız gibi farklı birçok öğeye ihtiyacınız vardır. Mavi tik rozeti alan insanlar çoğunlukla bunları karşılıyor ve belirli bir takipçi kitlesine de sahip oluyor. Ünlü hesabın gönderinize yorum atması sayesinde, bu hesabın takipçileri gönderinizi görecektir. 1 taşla 3 kuş vurmuş oluyorsunuz. Instagram mavi tikli yorum alıyorsunuz, takipçilerine ulaşıyorsunuz ve keşfete düşüyorsunuz. Daha ne isteyebilirsiniz ki?

Mavi Tikli Yorum Satın Al

Influencer Marketing Nedir?

Influencer marketing olarak adlandırılan etkileyici pazarlama, ürün veya hizmetleri tanıtmak için bir marka ile bir influencer arasındaki işbirliğidir. Influencer ve fenomenler, sosyal medyada yüksek bir takipçi kitlesine sahiptirler. Influencerlar, özgün içerikler aracılığıyla yaşam tarzlarını ortaya koyuyor, gerçek insan olduklarını gösteriyor ve geleneksel medya ünlülerinin aksine takipçileriyle yakın ilişki kurarlar.

Instagram Yorum Satın Almak

Instagram’da yorum yapmak, bir kullanıcının gördüğü içerikle etkileşimde bulunmasının iki ana yolundan biridir. Instagram pazarlamacıları, şirketleri ve etkileyicileri genellikle yorum bölümünü bir etkileşim ve geri bildirim kaynağı olarak kullananırlar. Instagram gönderileriniz için yoruma ihtiyacınız varsa, bunları hizmetimizden satın alabilirsiniz.

Yorum satın almak, içeriğinizin daha popüler görünmesine yardımcı olabilir. İnsanların, yorum içermeyen fotoğraflara göre, yorum ağırlıklı ilanlara daha yakından bakma olasılığı daha yüksektir. Sonuç olarak, gönderilerinize yorum yaptığınızda, çok sayıda kişiyi çekmiş olursunuz.

Instagram mavi tikli yorum hilesi var mı?

Instagram mavi tikli doğrulanmış hesaplardan yorum edinmek oldukça basittir fakat Instagram mavi tikli yorum hilesi diye birşey yoktur. Instagram kullanıcıları bilerek veya bir ücret karşılığında yorum yapabilirler.

4.7/5 - (10 Oy)

Similar Posts

8 Comments

  1. Mavi tikli bir hesaptan yorum almıştım gerçekten sayfanın erişimleri arttı. Küçük miktarda yatırım ile iyi bir gelir elde ettiğimi düşünüyorum. Umarım sayfam büyümeye devam eder

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir