Instagram HizmetleriÜnlülere Fenomenlere Influencerlara Reklam Ver

Instagram Mavi Tikli Hesaplardan Yorum Nasıl Alınır?

Instagram’da mavi tik almanın ne kadar değerli olduğu tartışılmaz bir gerçek, doğrulanmış hesaplardan yorum almak ise paha biçilmez. Ünlü, fenomen veya Influencer isimler gönderinize yorum atsa hoşunuza gitmez miydi? Düşünsenize fotoğraf atmışsınız ve yorumlarda mavi tikli hesaplar var. Arkadaşlarınıza karşı havanızdan geçilmez. Sadece arkadaş çevresi de değil, şirket sahibiyseniz hesabınızda mavi tikli yorum bulunması müşterilerinizin dikkatini çekecektir. Ayrıca, mavi tikli yorumlar gönderilerinizi Instagram keşfete düşürür ve ana sayfada öne çıkartır. Bunları duymuş olmalısınız ki cevabını aradığınız Instagram mavi tikli yorum nasıl alınır sorusunu sordunuz. Bizde sorunuza en iyi cevapları bulduk, ve bu gönderiyi sizler için hazırladık.

Mavi Tikli Hesap Nasıl Olunur? Yorum Nasıl Alınır?

Mavi tikli bir hesaba sahip olmak kolay değildir. Doğrulanmış rozeti almak için sık sık haberlerinizin paylaşılmasına ihtiyacınız vardır. Eğer haberleriniz varsa ve daha fazla habere sahip olup doğrulanmış rozeti almak istiyorsanız, bizimle iletişime geçebilirsiniz. Mavi tikli yorum almak için 2 yöntem önümüze çıkmaktadır. İlk yöntem ücretsiz, ikinci yöntem ise ücretli fakat garantilidir.

mavi tikli yorum alma yöntemleri

Mavi Tikli Hesaplardan Yorum Alma Yöntemleri

Öncelikle, mavi tikli hesaplardan ücretsiz yorum alma yöntemini sizlere anlatmak isteriz. Ücretsiz olarak yorum almak için en az 1 ile 3 saat uğraşmanız gerekmektedir. Hesabınızda gönderi paylaştıktan sonra yorum atmasını istediğiniz ünlü ismin profiline girmeli, hesabını yeniden takip etmeli ve paylaştığı son 6 gönderisine “seni çok seviyorum son gönderime hatıra bırakır mısın?” tarzında yorum yazmalısınız. Unutmayın, yorum atmasını istediğiniz kişi Türk ise bu işlem daha zor olacaktır. Yabancı bir isimden yorum yapmasını isterseniz, yorumu alma ihtimaliniz daha yüksek, çünkü onlar daha samimi ve yorum atmayı itibar zedelenmesi olarak görmüyor. Yabancılara, “I love you so much, can you comment my last post” şeklinde yazmanız, çoğunlukla emoji ile dönüş yapmalarını sağlayacaktır.

Bir sosyal medya ajansı ile çalışmadığınız sürece, Instagram mavi tikli yorum nasıl alınır diye sormaya devam ediceksiniz, ajans ile çalışmadan mavi tikli yoruma sahip olmanız çok daha zor. Bu yüzden, mavi tikli hesaplardan ücretiyle yorum alma önerdiğimiz asıl yöntemdir. Bu işin piri olmuş bir medya şirketiyle anlaşmanız doğrultusunda mavi tikli yorum gönderinizde olacaktır. CCK Medya olarak, doğrulanmış rozete sahip isimlerle anlaşma yaptık ve ortaklaşa bir ücret belirledik. Ücreti ödemeniz durumunda, mavi tikli hesaplardan yorum alabilir, hatta tam istediğiniz yorumu yaptırtabilirsiniz. Örnek olarak, hesabınızda tatil fotoğrafı paylaştığınızı varsayalım, bilindik isimden ise yorum olarak “çok güzel bir manzara, çok güzel ortam iyi tatiller” yazmasını istiyorsunuz ve ünlü isim bunu aynen yazıyor, ne kadar harika değil mi? :)

doğrulanmış rozetli yorum almak ne işe yarar

Mavi Tikli Hesaplardan Yorum Almak Ne İşe Yarar?

Mavi tik, doğrulanmış profil statüsü sadece ünlü, fenomen ve Influencer isimlere verilmektedir. Kısacası, internette haberi olan tanınmış isimler. Bu isimler tarafından yorum almak hesabınızı ve gönderinizi öne çıkartacaktır. Hesabınızın öne çıkması, gönderilerinizin keşfete düşmesi ise size yoğun bir takipçi akışı sağlayacak, daha fazla insana hitap etmenizi, farklı kitlelere ulaşmanıza sebep olacaktır. Hatta ve hatta sadece 1 adet doğrulanmış ünlü hesap size bir kaç tane daha ünlü isim getirebilir.

Mavi tik gerçekten bu kadar etkili mi diye sorduğunuzu tahmin ediyoruz. Bildiğiniz üzere, Instagram’da mavi tik almak çok zor. Doğrulanma rozeti alabilmek için haberleriniz, Youtube’da kitleniz, televizyonda programınız, gazetede paylaşımınız gibi çok fazla öğeye ihtiyacınız vardır. Mavi tik rozeti alan insanlar çoğunlukla bunları karşılıyor ve belirli bir takipçi kitlesine de sahip oluyor. Ünlü hesabın gönderinize yorum atması sayesinde, bu hesabın takipçileri gönderinizi görecektir. 1 taşla 3 kuş vurmuş oluyorsunuz. Mavi tikli yorum alıyorsunuz, takipçilerine ulaşıyorsunuz, keşfete düşüyorsunuz. Daha ne isteyebilirsiniz ki?

mavi tikli doğrulanmış yorum satın almak

Mavi Tikli Yorum Satın Alabilir Miyim?

Eskiden olsa mavi tikli yorum satın alamazdınız, ünlü isim keyfine göre yorum yapardı. Fakat günümüzde fenomen isimlerin sayısı o kadar çok arttı ki 1 milyondan fazla doğrulanmış profil olduğu gerçeğiyle karşı karşıya kaldık. Bu hesaplardan bazıları ücretiyle yorum yapmaya başladı. CCK Medya olarak yorum sağlayan isimlerle iş ortaklığı yaptık ve sizler için en uygun fiyatları belirledik. Mavi tikli hesaplardan yorum satın al, reklam ver ve iş birliği yap konseptini ortaya çıkardık.

Mavi tikli yorum satın almak hesabınıza zarar vermez, aksine hesabınızı ve gönderilerinizi güçlendirir, Instagram’ın gözünde profiliniz değerlenir. Instagram algoritmalarıyla tamamen uyumlu bir işlem olan yorum hizmeti, hesabınızın keşfete düşme ihtimalini arttırır ve daha fazla insana ulaşmanızı sağlar. Ünlü isimler her zaman değerlidir, kişisel ve kurumsal yararlarınız için onlarla iş birliği yapmanızı öneririz.

mavi tik rozetli yorumların fiyatları

Mavi Tikli Yorum Fiyatları Nelerdir?

Doğrulanmış rozeti bildiğiniz üzere 1000 takipçiden 200 milyon takipçiye sahip olan hesaplara kadar yayılmaktadır. Mavi tikli yorum fiyatları ise reklam vermek gibi ünlü ismin değerine göre değişmektedir. Örneğin, 30 bin takipçili hesap ile 2 milyon takipçili hesabın yorum yapmaları farklı olacağını tahmin edebiliyorsunuzdur. Bu yüzden, yorum fiyatları da değişkendir. Yorum yapmasını istediğiniz ünlü ismi seçebilir, takipçi sayısını, gönderi sayısını, neden ünlü olduğunu görebilirsiniz.

Onaylı profillerden gelecek yorumların fiyatları genelde 20 TL ile 500 TL arasındadır. Şarkıcı, dizi oyuncusu, yönetmen, şef, gezgin gibi bir çok kategoride isim vardır ve hepsinin talep ettiği fiyat farklıdır. Ortalama, mavi tikli yorum satın alma ücreti 75 TL’dir. Detaylı fiyatları incelemek için Instagram hizmetleri veya ünlülere fenomenlere Influencerlara reklam ver sayfalarına bakabilirsiniz.

Mavi Tikli Yorum Satın Al

İlgili Makaleler

8 Yorum

  1. Mavi tikli bir hesaptan yorum almıştım gerçekten sayfanın erişimleri arttı. Küçük miktarda yatırım ile iyi bir gelir elde ettiğimi düşünüyorum. Umarım sayfam büyümeye devam eder

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu