Instagram @buraksarimola Mavi Tikli Takipçi

650.00 

ÖDEME YÖNTEMLERİ
  • Visa Card
  • MasterCard
  • American Express
Stok kodu: CCK14192 Kategoriler: ,

@mustafaaydin_chef Mavi Tikli Takipçi Nedir?

Instagram @buraksarimola Mavi Tikli Takipçi, doğrulanmış rozete sahip onaylı Türk fenomen hesap tarafından hesabınızın 1 ay boyunca takip edilme servisidir. Instagram tarafından onay rozetini almış olan bu fenomen hesap, sizi takip ettiğinde hesabınızın algoritmaları pozitif yönde değişme ihtimali mevcuttur. Mavi tikli takipçi seçtiğiniz üzere @buraksarimola kullanıcı adlı profilden sizin hesabınıza gelecektir.

@buraksarimola Profil Değerleri Nelerdir?

Takipçi Sayısı: 300.000+
Gönderi Sayısı: 150+
Beğeni Ortalaması: 3.000+
Kişisel Özellik: Oyuncu

Instagram mavi tikli takipçi işbirliği ile hesabınızı ve sosyal medya varlığınızı hızlı bir şekilde yükseltebilirsiniz. Influencer marketin hızlı büyüme sürekli değişikliklere yol açtı. Birkaç yıl önce işe yarayanlar bugün artık çalışmayabilir. En güçlü trendlerden biri, tek seferlik işbirliklerinin yerini uzun vadeli etkileyici ortaklıklar ve marka elçiliği ile alıyor.

Not: Profiliniz +18 içerikler içermemeli ve illegal olmamalıdır. Takip edilecek hesabı özenle seçmelisiniz, takip edecek olan mavi tikli hesabın takip işlemini gerçekleştirmeme ayrıcalığı vardır. Takip gerçekleşmediği durumlarda hesap değişikliği veya geri iade işlemi uygulanır.