Instagram @tolgamuratbalikci Mavi Tikli Hikaye

1800.00 

ÖDEME YÖNTEMLERİ
  • Visa Card
  • MasterCard
  • American Express
Stok kodu: CCK15588 Kategoriler: ,

@tolgamuratbalikci Mavi Tikli Hikaye Nedir?

Instagram @tolgamuratbalikci Mavi Tikli Hikaye, doğrulanmış rozete sahip onaylı Türk fenomen hesap tarafından istediğiniz hikayenin hesabında paylaşılması ve profilinizin etikenlenme hizmetidir. Instagram tarafından onay rozetini almış olan bu hesap, sizi hikayesinde paylaştığınızda, takipçileri sizinle etkileşime girecek, ayrıca hesabınızın algoritmaları pozitif yönde değişebilecektir. Instagram @tolgamuratbalikci mavi tikli story paylaşımı seçtiğiniz üzere @tolgamuratbalikci kullanıcı adlı profilden paylaşılacaktır.

@tolgamuratbalikci Profil Değerleri Nelerdir?

Takipçi Sayısı: 85.000+
Gönderi Sayısı: 2.500+
Beğeni Ortalaması: 1.500+
Kişisel Özellik: Sporcu, Dünya Şampiyonu

Instagram işletme hesabınızdaki rastgele içerik, hedef kitlenizin kafasını karıştırır ve takipçilerinizi kaybetmenize neden olabilir. Bunu önlemek için Instagram hesabınızda tutarlı bir marka sesi ve değeri koruyun. Instagram’da her şey yapmak istediğinizde marka değerlerinizi ve kişiliğinizi düşünün. Influencer işbirliği ile Instagram’da markanızı popüler bir hale getirebilirsiniz. Müşterilerinizin ve hedef kitlenizin Instagram işletme hesabınız aracılığıyla markanızı nasıl tanımladığını unutmayın.

Not: Hikayede reklamı yapılacak içeriğin +18 veya illegal olmaması gereklidir. Hikayede paylaşılacak içeriği özenle seçmelisiniz, hikaye paylaşımı yapacak olan fenomenin paylaşımı yapmama ayrıcalığı vardır. Hikaye paylaşımı yapılmadığı durumda geri iade işlemi uygulanır.