Instagram @kemalsabahofficial Mavi Tikli Yorum

160.00 

ÖDEME YÖNTEMLERİ
  • Visa Card
  • MasterCard
  • American Express
Stok kodu: CCK29128 Kategoriler: ,

@kemalsabahofficial Mavi Tikli Yorum Nedir?

Instagram @kemalsabahofficial Mavi Tikli Yorum, doğrulanmış rozete sahip, iş ortağımız olan onaylı Türk hesap tarafından gönderinize tam istediğiniz yorumun yapılmasıdır. Instagram tarafından onay rozetini almış bu hesap gönderinizi beğenir. Mavi tikli yorum seçtiğiniz üzere @kemalsabahofficial kullanıcı adlı profilden gelecektir.

@kemalsabahofficial Profil Değerleri Nelerdir?

Takipçi Sayısı: 95.000+
Gönderi Sayısı: 150+
Beğeni Ortalaması: 3.000+
Kişisel Özellik: Şarkıcı

Influencer marketing oldukça popüler ve etkili bir pazarlama yöntemidir. Her firma kendi projesine ve potansiyel müşteri kitlesine yönelik içerik pazarlama kampanyaları oluşturmalıdır. Her niş için uygun bir influencer bulmak mümkündür. Her zaman sektördeki büyük isimler olmak zorunda değil, özellikle mikro veya nano influencerlar özgün içerikle istenilen hedef kitleye ulaşabilir. Instagram mavi tikli yorum ile gönderilerinizi öne çıkarabilirsiniz.

Not: Gönderiler +18 veya illegal olmamalıdır. Yorumlarınızı özenle seçmelisiniz, yorumu yapacak mavi tikli hesabın yorumu yapmama ayrıcalığı vardır. Yorum yapılmama durumunda yorum değişikliği veya geri iade işlemi uygulanır.