Instagram @djaykutguzel Mavi Tikli Takipçi

600.00 

ÖDEME YÖNTEMLERİ
  • Visa Card
  • MasterCard
  • American Express
Stok kodu: CCK77341 Kategoriler: ,

@djaykutguzel Mavi Tikli Takipçi Nedir?

Instagram @djaykutguzel Mavi Tikli Takipçi, doğrulanmış rozete sahip onaylı Türk fenomen hesap tarafından hesabınızın 1 ay boyunca takip edilme servisidir. Instagram tarafından onay rozetini almış olan bu fenomen hesap, sizi takip ettiğinde hesabınızın algoritmaları pozitif yönde değişme ihtimali mevcuttur. Mavi tikli takipçi seçtiğiniz üzere @djaykutguzel kullanıcı adlı profilden sizin hesabınıza gelecektir.

@djaykutguzel Profil Değerleri Nelerdir?

Takipçi Sayısı: 100.000+
Gönderi Sayısı: 50+
Beğeni Ortalaması: 1.500+
Kişisel Özellik: DJ, Şarkıcı

Instagram mavi tikli takipçi hizmeti ile hesabınızın güvenilirliğini arttırabilirsiniz. Ayrıca mavi tikli takipçiye sahip olduğunuzda, fenomen hesaplar gönderilerinizi beğenilirler. Instagram mavi tik alma şartları oldukça zor olduğu için mavi tikli hesaplar oldukça değerli ve güvenilir olarak değerlendirilmektedir. Birçok kişi mavi tik almak için uzun uğraş ve çaba göstermektedir.

Not: Profiliniz +18 içerikler içermemeli ve illegal olmamalıdır. Takip edilecek hesabı özenle seçmelisiniz, takip edecek olan mavi tikli hesabın takip işlemini gerçekleştirmeme ayrıcalığı vardır. Takip gerçekleşmediği durumlarda hesap değişikliği veya geri iade işlemi uygulanır.