Instagram @djorcun Mavi Tikli Takipçi

600.00 

ÖDEME YÖNTEMLERİ
  • Visa Card
  • MasterCard
  • American Express
Stok kodu: CCK94555 Kategoriler: ,

@djorcun Mavi Tikli Takipçi Nedir?

Instagram @djorcun Mavi Tikli Takipçi, doğrulanmış rozete sahip onaylı Türk fenomen hesap tarafından hesabınızın 1 ay boyunca takip edilme servidir. Instagram tarafından onay rozetini almış olan bu fenomen hesap, sizi takip ettiğinde hesabınızın algoritmaları pozitif yönde değişme ihtimali mevcuttur. Mavi tikli takipçi seçtiğiniz üzere @djorcun kullanıcı adlı profilden sizin hesabınıza gelecektir.

@djorcun Profil Değerleri Nelerdir?

Takipçi Sayısı: 100.000+
Gönderi Sayısı: 100+
Beğeni Ortalaması: 3.000+
Kişisel Özellik: DJ, Şarkıcı, Söz Yazarı

Sosyal medya platformlarından birinden en iyi şekilde yararlanmak istiyorsanız, doğru şekilde bir Instagram stratejisi oluşturmanız önemlidir. Müşterilerinizin Instagram kullandığından emin olmalısınız. Markanızın etik ve değerlerini gönderilerinize yansıtmalısınız. Niş sektör influencer seçimini doğru yapmalısınız. Instagram mavi tikli takipçi ile hesap takipçi kalitenizi ve hesap güvenirliğinizi arttırabilirsiniz.

Not: Profiliniz +18 içerikler içermemeli ve illegal olmamalıdır. Takip edilecek hesabı özenle seçmelisiniz, takip edecek olan mavi tikli hesabın takip işlemini gerçekleştirmeme ayrıcalığı vardır. Takip gerçekleşmediği durumlarda hesap değişikliği veya geri iade işlemi uygulanır.