Instagram @hamzamercimekk Mavi Tikli Hikaye

2500.00 

ÖDEME YÖNTEMLERİ
  • Visa Card
  • MasterCard
  • American Express
Stok kodu: CCK92727 Kategoriler: ,

@hamzamercimekk Mavi Tikli Hikaye Nedir?

Instagram @hamzamercimekk Mavi Tikli Hikaye, doğrulanmış rozete sahip onaylı Türk fenomen hesap tarafından istediğiniz hikayenin hesabında paylaşılması ve profilinizin etikenlenme hizmetidir. Instagram tarafından onay rozetini almış olan bu hesap, sizi hikayesinde paylaştığınızda, takipçileri sizinle etkileşime girecek, ayrıca hesabınızın algoritmaları pozitif yönde değişebilecektir. Instagram @hamzamercimekk mavi tikli story paylaşımı seçtiğiniz üzere @hamzamercimekk kullanıcı adlı profilden paylaşılacaktır.

@hamzamercimekk Profil Değerleri Nelerdir?

Takipçi Sayısı: 50.000+
Gönderi Sayısı: 70+
Beğeni Ortalaması: 1.500+
Kişisel Özellik: Şef

Influencer işbirliği kampanyaları ile hedef kitlenize ürün ve hizmetlerinizi kolayca tanıtabilirsiniz. Bunun için sizin ürün ve hizmetleriniz ile ilgili hedef kitlenize hitap eden bir influencer ile anlaşma yapmalısınız. Daha sonrasında bu influencer veya fenomen ile hikaye reklamı konusunda işbirliği yapabilirsiniz. Influencer ve fenomen kişilerin takipçileri, bu kişileri örnek almakta ve fikirlerine değer vermektedirler. Bu yüzden, influencer marketing ile yapılan bir hikaye reklamı oldukça etkili olabilmektedir.

Not: Hikayede reklamı yapılacak içeriğin +18 veya illegal olmaması gereklidir. Hikayede paylaşılacak içeriği özenle seçmelisiniz, hikaye paylaşımı yapacak olan fenomenin paylaşımı yapmama ayrıcalığı vardır. Hikaye paylaşımı yapılmadığı durumda geri iade işlemi uygulanır.