Instagram @ifkoparan Mavi Tikli Hikaye

4000.00 

ÖDEME YÖNTEMLERİ
  • Visa Card
  • MasterCard
  • American Express
Stok kodu: CCK39462 Kategoriler: ,

@ifkoparan Mavi Tikli Hikaye Nedir?

Instagram @ifkoparan Mavi Tikli Hikaye, doğrulanmış rozete sahip onaylı Türk fenomen hesap tarafından istediğiniz hikayenin hesabında paylaşılması ve profilinizin etiketlenme hizmetidir. Instagram tarafından onay rozetini almış olan bu hesap, sizi hikayesinde paylaştığınızda, takipçileri sizinle etkileşime girecek, ayrıca hesabınızın algoritmaları pozitif yönde değişebilecektir. Instagram @ifkoparan mavi tikli story paylaşımı seçtiğiniz üzere @ifkoparan kullanıcı adlı profilden paylaşılacaktır.

@ifkoparan Profil Değerleri Nelerdir?

Takipçi Sayısı: 135.000+
Gönderi Sayısı: 400+
Beğeni Ortalaması: 6.000+
Kişisel Özellik: Fotoğraf Sanatçısı, Gezgin

Instagram influencerları, yerleşik bir takipçi tabanına ve takipçileri arasında yüksek güvenilirliğe sahip Instagram kullanıcılarıdır. Takipçiler fikirlerine güvenirler ve takipçileri belirli bir hareket tarzına yönlendirme potansiyelinden yararlanırlar. Instagram mavi tik alma süreci oldukça zor olduğu için mavi tikli influencer hesaplar daha güvenilirdir.

Not: Hikayede reklamı yapılacak içeriğin +18 veya illegal olmaması gereklidir. Hikayede paylaşılacak içeriği özenle seçmelisiniz, hikaye paylaşımı yapacak olan fenomenin paylaşımı yapmama ayrıcalığı vardır. Hikaye paylaşımı yapılmadığı durumda geri iade işlemi uygulanır.