Instagram @yusufbalcioglu Mavi Tikli Hikaye

1000.00 

ÖDEME YÖNTEMLERİ
  • Visa Card
  • MasterCard
  • American Express
Stok kodu: CCK85881 Kategoriler: ,

@yusufbalcioglu Mavi Tikli Hikaye Nedir?

Instagram @yusufbalcioglu Mavi Tikli Hikaye, doğrulanmış rozete sahip onaylı Türk fenomen hesap tarafından istediğiniz hikayenin hesabında paylaşılması ve profilinizin etikenlenme hizmetidir. Instagram tarafından onay rozetini almış olan bu hesap, sizi hikayesinde paylaştığınızda, takipçileri sizinle etkileşime girecek, ayrıca hesabınızın algoritmaları pozitif yönde değişebilecektir. Instagram @yusufbalcioglu mavi tikli story paylaşımı seçtiğiniz üzere @yusufbalcioglu kullanıcı adlı profilden paylaşılacaktır.

@yusufbalcioglu Profil Değerleri Nelerdir?

Takipçi Sayısı: 7.000+
Gönderi Sayısı: 25+
Beğeni Ortalaması: 350+
Kişisel Özellik: Futbolcu, Kaleci

Influencer işbirliği yaparken, milyonlarca takipçisi olan kişileri arayabilirsiniz ancak birçok marka sıcakkanlı influencerlar ile ortak olmayı tercih eder. Genellikle uzmanlık alanından dolayı tanınan influencerlar firmalar için daha verimli işbirliği kanalları oluşturabilmektedir. Instagram mavi tik alma oldukça zor olduğu için mavi tikli bir influencer ile çalışmak marka güvenilirliğinin belki de en kritik yönü olan bir güven duygusunu size ve markanıza sağlayabilirler.

Not: Hikayede reklamı yapılacak içeriğin +18 veya illegal olmaması gereklidir. Hikayede paylaşılacak içeriği özenle seçmelisiniz, hikaye paylaşımı yapacak olan fenomenin paylaşımı yapmama ayrıcalığı vardır. Hikaye paylaşımı yapılmadığı durumda geri iade işlemi uygulanır.