Instagram @hamzamercimekk Mavi Tikli Takipçi

600.00 

ÖDEME YÖNTEMLERİ
  • Visa Card
  • MasterCard
  • American Express
Stok kodu: CCK85977 Kategoriler: ,

@hamzamercimekk Mavi Tikli Takipçi Nedir?

Instagram @hamzamercimekk Mavi Tikli Takipçi, doğrulanmış rozete sahip onaylı Türk fenomen hesap tarafından hesabınızın 1 ay boyunca takip edilme servisidir. Instagram tarafından onay rozetini almış olan bu fenomen hesap, sizi takip ettiğinde hesabınızın algoritmaları pozitif yönde değişme ihtimali mevcuttur. Mavi tikli takipçi seçtiğiniz üzere @hamzamercimekk kullanıcı adlı profilden sizin hesabınıza gelecektir.

@hamzamercimekk Profil Değerleri Nelerdir?

Takipçi Sayısı: 50.000+
Gönderi Sayısı: 70+
Beğeni Ortalaması: 1.500+
Kişisel Özellik: Şef

Etkileyenler, pazarlama endüstrisinde markanızın marka bilinirliğini artırmak, satışları artırmak ve nihayetinde işinizi olmasını istediğiniz yere büyütmek için kullanabileceği benzersiz bir sese sahiptir. Bu nedenle, etkili ve uygun fiyatlı pazarlama stratejilerinin çoğu, ana pazarlama aracı olarak etkileyici pazarlamayı seçer. Influencer işbirliği ile pazarlama kampanyalarınızın etkisini arttırabilirsiniz.

Not: Profiliniz +18 konusu içermemeli, hakaret içermemeli ve illegal olmamalıdır. Takip edilecek hesabı özenle belirlemelisiniz, takip edecek olan mavi tikli hesabın takip işlemini gerçekleştirmeme ayrıcalığı vardır. Takip gerçekleşmediği durumlarda hesap değişikliği veya ücret iade işlemi uygulanır.