Instagram @kemalsabahofficial Mavi Tikli Hikaye

750.00 

ÖDEME YÖNTEMLERİ
  • Visa Card
  • MasterCard
  • American Express
Stok kodu: CCK22491 Kategoriler: ,

@kemalsabahofficial Mavi Tikli Hikaye Nedir?

Instagram @kemalsabahofficial Mavi Tikli Hikaye, doğrulanmış rozete sahip onaylı Türk fenomen hesap tarafından istediğiniz hikayenin hesabında paylaşılması ve profilinizin etiketlenme hizmetidir. Instagram tarafından onay rozetini almış olan bu hesap, sizi hikayesinde paylaştığınızda, takipçileri sizinle etkileşime girecek, ayrıca hesabınızın algoritmaları pozitif yönde değişebilecektir. Instagram @kemalsabahofficial Mavi tikli story paylaşımı seçtiğiniz üzere @kemalsabahofficial kullanıcı adlı profilden paylaşılacaktır.

@kemalsabahofficial Profil Değerleri Nelerdir?

Takipçi Sayısı: 95.000+
Gönderi Sayısı: 150+
Beğeni Ortalaması: 3.000+
Kişisel Özellik: Şarkıcı

Uzun vadeli bir inlfuencer işbirliği kampanyası için ortaklık kurarak, onlarla düzenli yazışmalar yapacak ve tanımlanmış içerik beklentileri ile bir sözleşme yapmış olacaksınız. Influencerları içerikleriyle yaratıcı olmaları için özgür bırakmak en iyisi olsa da, onlarla bir süre çalışacaksanız, hedeflerinizi net bir şekilde anlamanız faydalı olacaktır.

Not: Hikayede reklamı yapılacak içeriğin +18 veya illegal olmaması gereklidir. Hikayede paylaşılacak içeriği özenle seçmelisiniz, hikaye paylaşımı yapacak olan fenomenin paylaşımı yapmama ayrıcalığı vardır. Hikaye paylaşımı yapılmadığı durumda geri iade işlemi uygulanır.