Instagram @mehmetuygaraksuu Mavi Tikli Takipçi

600.00 

ÖDEME YÖNTEMLERİ
  • Visa Card
  • MasterCard
  • American Express
Stok kodu: CCK87983 Kategoriler: ,

@mehmetuygaraksuu Mavi Tikli Hikaye Nedir?

Instagram @mehmetuygaraksuu Mavi Tikli Takipçi, doğrulanmış rozete sahip onaylı Türk fenomen hesap tarafından hesabınızın 1 ay boyunca takip edilme servisidir. Instagram tarafından onay rozetini almış olan bu fenomen hesap, sizi takip ettiğinde hesabınızın algoritmaları pozitif yönde değişme ihtimali mevcuttur. Mavi tikli takipçi seçtiğiniz üzere @djaykutguzel kullanıcı adlı profilden sizin hesabınıza gelecektir.

@amehmetuygaraksuu Profil Değerleri Nelerdir?

Takipçi Sayısı: 380.000+
Gönderi Sayısı: 200+
Beğeni Ortalaması: 25.000+
Kişisel Özellik: YouTuber

Uzun vadeli influencer işbirliklerini tercih etmenizin ana nedenlerinden biri, potansiyel bir takipçi ile daha fazla temas noktası oluşturmalarıdır. Temas noktası, Instagram’da marka hakkında bir gönderi veya bir podcast’teki bir söz olabilir. Instagram influencer işbirliği reklam kampanyanız müşterinin yoluna ne kadar çok çıkarsa, Instagram hesabınızın yeni takipçiler kazanma şansı artar.

Not: Profiliniz +18 içerikler içermemeli ve illegal olmamalıdır. Takip edilecek hesabı özenle seçmelisiniz, takip edecek olan mavi tikli hesabın takip işlemini gerçekleştirmeme ayrıcalığı vardır. Takip gerçekleşmediği durumlarda hesap değişikliği veya geri iade işlemi uygulanır.