Instagram @muratokmak61 Mavi Tikli Hikaye

1500.00 

ÖDEME YÖNTEMLERİ
  • Visa Card
  • MasterCard
  • American Express
Stok kodu: CCK97815 Kategoriler: ,

@muratokmak61 Mavi Tikli Hikaye Nedir?

Instagram @muratokmak61 Mavi Tikli Hikaye, doğrulanmış rozete sahip onaylı Türk fenomen hesap tarafından istediğiniz hikayenin hesabında paylaşılması ve profilinizin etiketlenme hizmetidir. Instagram tarafından onay rozetini almış olan bu hesap, sizi hikayesinde paylaştığınızda, takipçileri sizinle etkileşime girecek, ayrıca hesabınızın algoritmaları pozitif yönde değişebilecektir. Instagram @muratokmak61 mavi tikli story paylaşımı seçtiğiniz üzere @muratokmak61 kullanıcı adlı profilden paylaşılacaktır.

@muratokmak61 Profil Değerleri Nelerdir?

Takipçi Sayısı: 35.000+
Gönderi Sayısı: 85+
Beğeni Ortalaması: 350+
Kişisel Özellik: Aşçı, Şef

Markalar tarafından topluluklarını etkilemek için ödenen geleneksel etkileyicilerin aksine, nano etkileyiciler para değil, kişisel görüşlerini sosyal medyada ve arkadaşlarla paylaşma karşılığında ücretsiz ürün veya hizmetlerden yararlanırlar. Instagram mavi tikli fenomenler, ürünler hakkında içerik yayınladıklarında genellikle daha güvenilir olarak görülürler.

Not: Hikayede reklamı yapılacak içeriğin +18 veya illegal olmaması gereklidir. Hikayede paylaşılacak içeriği özenle seçmelisiniz, hikaye paylaşımı yapacak olan fenomenin paylaşımı yapmama ayrıcalığı vardır. Hikaye paylaşımı yapılmadığı durumda geri iade işlemi uygulanır.