Instagram @mustafaaydin_chef Mavi Tikli Yorum

200.00 

ÖDEME YÖNTEMLERİ
  • Visa Card
  • MasterCard
  • American Express
Stok kodu: CCK83738 Kategoriler: ,

@mustafaaydin_chef Mavi Tikli Yorum Nedir?

Instagram @mustafaaydin_chef Mavi Tikli Yorum, doğrulanmış rozete sahip, iş ortağımız olan onaylı Türk hesap tarafından gönderinize tam istediğiniz yorumun yapılmasıdır. Instagram tarafından onay rozetini almış bu hesap gönderinizi beğenir. Mavi tikli yorum seçtiğiniz üzere @mustafaaydin_chef kullanıcı adlı profilden sizin hesabınıza gelecektir.

@mustafaaydin_chef Profil Değerleri Nelerdir?

Takipçi Sayısı: 70.000+
Gönderi Sayısı: 80+
Beğeni Ortalaması: 3.000+
Kişisel Özellik: Aşçı

İşletmeniz için başarılı bir marka influencer işbirliğini nasıl oluşturabileceğinizi incelemeden önce, marka işbirliğinin tam olarak ne olduğunu anlamak önemlidir. Bir marka işbirliği, niş bir kitlenin dikkatini çekmek için belirli bir ürün veya hizmeti küratörlüğünü yapmak için iki veya daha fazla markanın veya markaların ve etkileyicilerin ittifakını ifade eder. Instagram mavi tikli yorum hizmetleri hızlı ve pratik olarak işbirliği kampanyalarınızı başlatabilirsiniz.

Not: Gönderiler +18 veya illegal olmamalıdır. Yorumlarınızı özenle seçmelisiniz, yorumu yapacak mavi tikli hesabın yorumu yapmama ayrıcalığı vardır. Yorum yapılmama durumunda yorum değişikliği veya geri iade işlemi uygulanır.