Instagram @nazmila_ Mavi Tikli Takipçi

6000.00 

ÖDEME YÖNTEMLERİ
  • Visa Card
  • MasterCard
  • American Express
Stok kodu: CCK55342 Kategoriler: ,

@nazmila_ Mavi Tikli Takipçi Nedir?

Instagram @nazmila_ Mavi Tikli Takipçi, doğrulanmış rozete sahip onaylı Türk fenomen hesap tarafından hesabınızın 1 ay boyunca takip edilme servidir. Instagram tarafından onay rozetini almış olan bu fenomen hesap, sizi takip ettiğinde hesabınızın algoritmaları pozitif yönde değişme ihtimali mevcuttur. Mavi tikli takipçi seçtiğiniz üzere @nazmila_ kullanıcı adlı profilden sizin hesabınıza gelecektir.

@nazmila_ Profil Değerleri Nelerdir?

Takipçi Sayısı: 1.300.000+
Gönderi Sayısı: 400+
Beğeni Ortalaması: 15.000+
Kişisel Özellik: Fenomen, Ünlü

Marka işbirliğinizde özgünlük yaratmanın bir numaralı kuralı tutarlı olmaktır. İşbirliğinin doğal görünmesi için her iki tarafın da birlikte çalışması ve tutarlı pazarlama yapması gerekir. Sadece bu değil, aynı zamanda etkileyicinizin kendilerini ifade etme özgürlüğüne sahip olduğundan emin olmanız gerekir. İşbirliğinin zorunlu veya doğal olmayan bir şekilde ortaya çıkmasını istemezsiniz, bu nedenle seçtiğiniz influencer kişinin marka işbirliği proje etrafında biraz yaratıcılığa sahip olmasına izin vermeyi unutmayın.

Not: Profiliniz +18 içerikler içermemeli ve illegal olmamalıdır. Takip edilecek hesabı özenle seçmelisiniz, takip edecek olan mavi tikli hesabın takip işlemini gerçekleştirmeme ayrıcalığı vardır. Takip gerçekleşmediği durumlarda hesap değişikliği veya geri iade işlemi uygulanır.