TikTok Hizmetleri

TikTok dünyanın birçok ülkesinde ve Türkiye’de oldukça popüler olan sosyal medya platformlarından biridir. Marka veya tanınmış kişiler için bu platformlarda var olmak artık bir gereklilik haline gelmiştir. TikTok hesaplarının yönetim şekli oldukça önemlidir. Birçok marka veya tanınmış kişi profesyonel yönetim hizmetleri ile hesaplarını günden güne geliştirebilmektedir. TikTok hesap yönetimi kısaca gönderi planlama, içerik tasarımı ve aylık raporlama hizmetlerini içermektedir. TikTok reklamları ise genellikle belirli bir bütçe ve tanıtım kampanyası ile büyümek isteyen kişi veya markalar için ideal bir seçimdir.

TikTok reklam yönetimi TopView, Marka Devralma, Yayın İçi Reklamlar, Marka Etiketli Meydan Okuma ve Marka Efektleri ile etkili bir dönüşüm kampanyasını içerir.

TikTok Hesap Yönetimi

Markanız veya bireysel hesabınızı planlı bir şekilde yönetim sürecine dahil ediyoruz. Hesabınızın sektörüne veya kategorisine uygun ön hesap kurulumu hizmetini gerçekleştiriyoruz. Mevcut olarak TikTok’a yüklenmiş olan içeriklerinizin açıklamalarını iyileştiriyoruz veya hesabınız ile alakasız içeriklerinizi kaldırıyoruz. TikTok içerik pazarlama stratejisi ve hedeflerini hesabınıza özel olarak listeliyoruz. Strateji ve hedeflere uygun içeriklerin tasarlanmasını sağlıyoruz.

İçeriklerinize uygun metinleri yazarak, takipçilerinizin ilgili içerikteki görsel veya videoyu gördükten sonra daha iyi bir bilgilendirme deneyimi yaşamalarını hedefliyoruz. Hesabınız ile uygun seçilmiş olan hashtag listesi oluşturuyor ve içeriklerinize entegre ediyoruz. Takipçilerinizin ortak özelliklerini ve ilgi alanlarını analiz ediyoruz. Ayrıca size takipçi kitlenize uygun içerik üretiminde yardım sağlıyoruz. Yapılan tüm işlemler aylık olarak analiz edilerek raporu ile tarafınıza gönderilmektedir. Aylık olarak uzmanlarımız ile sınırsız e-posta iletişimi hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

1- Gönderi Planlama

TikTok gönderilerinizin yükleneceği zaman ve içeriğin konusu önceden planlanarak hesabınıza uygun içeriklerin takipçilerinize gösterilmesini hedeflemektedir. Bu hizmet ile takipçilerinizin en aktif olduğu saatler hedeflenerek en alakalı içeriğin paylaşılması sağlanır. Böylelikle gönderilerinizin etkileşimi, yorum sayısı ve beğeni sayısı pozitif olarak yükselişe geçebilecektir.

2- İçerik Tasarımı

TikTok’da paylaştığınız içeriklerin takipçilerinizin ilgi ve alakalarının olduğu konular ile ilgili olmalıdır. İçeriklerinizin kaliteli ve akılda kalıcı bir görünüme sahip olmaları etkileşiminizin artması için olması gereklidir. Birçok TikTok hesap sahibi, içerik kalitesine önem vermeden paylaşımlar yapabilmektedir ve hesaplarının gelişmesi olduça çok yavaş olmaktadır. Eğer içeriklerinizin kalitesi düşük olursa, mevcut kitlenizi bile kaybedebilirsiniz.

3- Raporlama

Yüklenen gönderilerin ve etkileşimlerinizin aylık gelişimi istatistik raporlar olarak tarafınıza e-posta yolu ile gönderilmektedir. Raporlamalardan sonra hesabınızdaki gelişmelere göre yeni strateji ve hedefler belirlenebilmektedir. Büyük projeler için sunum olarak gönderim de yapılabilmektedir.

TikTok Reklam Yönetimi

TikTok hesabınızın daha fazla kitleye ulaşabilmesi için TikTok reklamlarının kullanılması gereklidir. TikTok yüksek bütçeli veya düşük bütçeli bir reklam kampanyası verebileceğiniz bir platformdur. Öncelikle reklam bütçenizi belirlemeniz ve ona göre reklam kampanyalarının seçilmesi gereklidir. TikTok reklamları, yeni kitlelere erişebilmeniz için gerçekten etkili tanıtım araçlarıdır. TikTok reklamları kısaca; TopView, Marka Devralma, Yayın İçi Reklamlar, Marka Etiketli Meydan Okuma ve Marka Efektleri olarak sıralanabilir.

Hesabınızın içeriklerine uygun bir reklam içeriği hazırlanır, daha sonrasında ürün ve hizmetlerinizi en iyi tanıtan reklam modeli seçilerek reklam kampanyanız başlatılır. TikTok reklamları günlük veya aylık olarak isteğinize bağlı şekilde modellenebilmektedir. Reklamların dönüşümleri ve gösterimli tarafınıza e-posta olarak detaylı analiz ve raporlamları ile gönderilmektedir.

  • TikTok'tan para kazanma

    TikTok’tan Para Kazanma Yolları

    En ilgi çekici video paylaşım platformlarından biri olan TikTok, yalnızca bir içerik üretme ve izleme aracı değildir. Önde gelen birçok marka, sadece promosyonlarla değil, aynı zamanda gelir elde etmelerine de yardımcı olan yenilikçi TikTok kampanyaları ile pazara giriş yapıyor. TikTok’tan…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu