Twitter Hizmetleri

Twitter dünyanın birçok ülkesinde ve Türkiye’de oldukça popüler olan sosyal medya platformlarından biridir. Marka veya tanınmış kişiler için bu platformlarda var olmak artık bir gereklilik haline gelmiştir. Twitter hesaplarının yönetim şekli oldukça önemlidir. Birçok marka veya tanınmış kişi profesyonel yönetim hizmetleri ile hesaplarını günden güne geliştirebilmektedir. Twitter hesap yönetimi kısaca gönderi planlama, içerik tasarımı ve aylık raporlama hizmetlerini içermektedir. Twitter reklamları ise genellikle belirli bir bütçe ve tanıtım kampanyası ile büyümek isteyen kişi veya markalar için ideal bir seçimdir.

Twitter reklam yönetimi Uygulama Etkileşimi Reklamları, Video İzlenmeleri Reklamları, Tweet Etkileşim Reklamları, Website Ziyaret Reklamları, Video Arası Reklamları, Takipçi Reklamları ve Marka Bilinirliği Reklamları ile etkili bir dönüşüm kampanyasını içerir.

Twitter Hesap Yönetimi

Markanız veya bireysel hesabınızı planlı bir şekilde yönetim sürecine dahil ediyoruz. Hesabınızın sektörüne veya kategorisine uygun ön hesap kurulumu hizmetini gerçekleştiriyoruz. Mevcut olarak Twitter’a yüklenmiş olan içeriklerinizin açıklamalarını iyileştiriyoruz veya hesabınız ile alakasız içeriklerinizi kaldırıyoruz. Twitter içerik pazarlama stratejisi ve hedeflerini hesabınıza özel olarak listeliyoruz. Strateji ve hedeflere uygun içeriklerin tasarlanmasını sağlıyoruz.

İçeriklerinize uygun metinleri yazarak, takipçilerinizin ilgili içerikteki görsel veya videoyu gördükten sonra daha iyi bir bilgilendirme deneyimi yaşamalarını hedefliyoruz. Hesabınız ile uygun seçilmiş olan hashtag listesi oluşturuyor ve içeriklerinize entegre ediyoruz. Takipçilerinizin ortak özelliklerini ve ilgi alanlarını analiz ediyoruz. Ayrıca size takipçi kitlenize uygun içerik üretiminde yardım sağlıyoruz. Yapılan tüm işlemler aylık olarak analiz edilerek raporu ile tarafınıza gönderilmektedir. Aylık olarak uzmanlarımız ile sınırsız e-posta iletişimi hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

1- Gönderi Planlama

Twitter gönderilerinizin yükleneceği zaman ve içeriğin konusu önceden planlanarak hesabınıza uygun içeriklerin takipçilerinize gösterilmesini hedeflemektedir. Bu hizmet ile takipçilerinizin en aktif olduğu saatler hedeflenerek en alakalı içeriğin paylaşılması sağlanır. Böylelikle gönderilerinizin etkileşimi, yorum sayısı ve beğeni sayısı pozitif olarak yükselişe geçebilecektir.

2- İçerik Tasarımı

Twitter’da paylaştığınız içeriklerin takipçilerinizin ilgi ve alakalarının olduğu konular ile ilgili olmalıdır. İçeriklerinizin kaliteli ve akılda kalıcı bir görünüme sahip olmaları etkileşiminizin artması için olması gereklidir. Birçok Twitter hesap sahibi, içerik kalitesine önem vermeden paylaşımlar yapabilmektedir ve hesaplarının gelişmesi olduça çok yavaş olmaktadır. Eğer içeriklerinizin kalitesi düşük olursa, mevcut kitlenizi bile kaybedebilirsiniz.

3- Raporlama

Yüklenen gönderilerin ve etkileşimlerinizin aylık gelişimi istatistik raporlar olarak tarafınıza e-posta yolu ile gönderilmektedir. Raporlamalardan sonra hesabınızdaki gelişmelere göre yeni strateji ve hedefler belirlenebilmektedir. Büyük projeler için sunum olarak gönderim de yapılabilmektedir.

Twitter Reklam Yönetimi

Twitter hesabınızın daha fazla kitleye ulaşabilmesi için Twitter reklamlarının kullanılması gereklidir. Twitter yüksek bütçeli veya düşük bütçeli bir reklam kampanyası verebileceğiniz bir platformdur. Öncelikle reklam bütçenizi belirlemeniz ve ona göre reklam kampanyalarının seçilmesi gereklidir. Twitter reklamları, yeni kitlelere erişebilmeniz için gerçekten etkili tanıtım araçlarıdır. Twitter reklamları kısaca; Uygulama Etkileşimi Reklamları, Video İzlenmeleri Reklamları, Tweet Etkileşim Reklamları, Website Ziyaret Reklamları, Video Arası Reklamları, Takipçi Reklamları ve Marka Bilinirliği Reklamları olarak sıralanabilir.

Hesabınızın içeriklerine uygun bir reklam içeriği hazırlanır, daha sonrasında ürün ve hizmetlerinizi en iyi tanıtan reklam modeli seçilerek reklam kampanyanız başlatılır. Twitter reklamları günlük veya aylık olarak isteğinize bağlı şekilde modellenebilmektedir. Reklamların dönüşümleri ve gösterimli tarafınıza e-posta olarak detaylı analiz ve raporlamları ile gönderilmektedir.

  • Twitter etkileşim takipçi arttırma yöntemleri

    Twitter Etkileşim ve Takipçi Arttırma Yöntemleri

    Twitter, şeffaflığın yüksek olduğu benzersiz bir sosyal medya platformudur. Twitter platformunu zaman verimliliği, katılım, erişim ve berraklık açısından sosyal medya ağlarının en üst sıralarına yerleştirilebileceğini söylemek gerçekten adil olur. Başka hiçbir platform %100 şeffaflık için kefil olmaz. Twitter etkileşim, bu…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu