Google haritalara yorum ve yıldız satın almak güvenli mi

Google Haritalara Yorum ve Yıldız Satın Almak Güvenli Mi?

Google (Maps) haritalara yorum ve yıldız satın almak ön plana çıkıp fark edilmek için oldukça önemli bir yoldur. Potansiyel müşteriler işletmenizde sunulan ürün ve hizmetlere satın almadan önce referans olarak Google haritalar yorum ve yıldızlarına bakarlar. Google tarafından ön plana çıkarılmanın büyüsü de yine Google harita yorum ve yıldızlarında saklıdır. Peki, Google haritalara yorum ve yıldız satın almak güvenli mi?

Google haritalara yorum ve yıldız almanın herhangi bir güvensizlik yaratan tarafı görülmemektedir. Buna ek olarak, olumsuz yorumlar olması durumunda referansların negatife dönme riski her zaman daha yüksek bir ihtimaldir. İnsanlar tarafından en çok kullanılan internet sağlayıcısı olan Google, bu anlamda web sitelerin referanslarına göre kullanıcılara ipucu verir. Google Maps’te var olan yıldız ve yorum sayınız, firmanızın güvenilirliğini ön plana çıkarmaktadır. Güvenilir olmayan firmalardan yorum ve yıldız satın almanın da ileri de negatif etkileri olabilir. Yorumlar silinirse, şirketinizin güvenilirliği hem müşterileriniz hem de Google tarafından zedelenir.

Google Haritalara Yorum ve Yıldız Almanın Avantajları Nelerdir?

Yorum ve yıldız almanın en büyük avantajı pozitif yorumlar ve yıldızlara sahip olmaktır. Google Maps’te kaydınız olan işletmeniz ile çalışma yapmış, ziyaret etmiş veya iletişime geçmiş kişilerin bıraktığı olumlu yorumlar, yaptığınız işin başka kullanıcılar için güvenilir olmasına sebebiyet vermektedir. Google haritalara alınan yorum ve yıldızların Google tarafında işletmenizin görünürlüğü açısından kayda değer bir işlem olarak görülmektedir. Alınan yorum ve yıldızların ortaya koyduğu başarı; bahsi geçen işletme için olumlu yönde olmakta ve birçok kullanıcının sizi tercih etmesi konusunda daha önde çıkarmaktadır.

Google Haritalar yorum ve yıldız özellikleri

Google Haritalarda Alınan Yorumların ve Yıldızların Özelliği

Google haritalarda işletmenin tanınır olabilmesi için işletmeye dair görsellerin bulunduğu bir sayfanın açılması gereklidir. Açılan sayfa işletmeye dair birçok bilgiyi barındırmakla kalmayıp Google haritalardan alınan yorum ve yıldızları da göstermektedir. Alınan yorumun pozitif olması işletme için oldukça güzel bir referans olurken, negatif yorumlar ise bu anlamda kötü referans olarak kabul edilebilir.

Bazı müşteriler tarafından tek bir olumsuz yorumun dahi önemli olduğu ve bu sebeple bahsi geçen işletmeye karşı negatif bir algıya girebildiği unutulmamalıdır. Bu gibi müşteriler için negatif referans oluşmaması için işletmenin işinde gerekli özeni göstererek çalışması önemlidir. Öyle ki bazı işletmeler oluşan negatif yorumlar sebebiyle hesaplarını kapatmak zorunda kalabiliyor ve tekrar yeni bir işletme hesabı açmak zorunda kalıyorlar. Bu sebeple Google haritalara yorum ve yıldız almak oldukça önemli olsa da, en önemli nokta işletmenin çalışma prensibi ve müşteri memnuniyetidir.

Google Haritalarda Yorum ve Yıldızlar Ne Kadar Önemli?

Her ne kadar birçok kullanıcı tarafından algı olarak çok etkili olduğu düşünülmese bile, aslında bu büyük bir yanılgıdır. Birçok kullanıcının tercihi, Google sonuçlarında gördüğü yorum ve yıldızlarla doğru orantılı bir şekilde ilerlemektedir. Google haritalarda alınan yorum ve yıldızlar neticesinde; işletme Google tarafından ön plana çıkarılarak birçok kullanıcının hizmetine sunulmaktadır. Bu anlamda bakıldığında Google haritalarda yorum ve yıldız almanın ne kadar önemli olduğu ortaya çıkmaktadır. Bu yüzden, işletmenizin güvenilir olduğunu ve tercih edilir olduğunu belli etmek istiyorsanız. Google yorum ve yıldızlar sizin için çok önemli bir noktada olmalıdır.

Google haritalar yorum ve yıldız alma fiyatları maliyeti

Google Haritalarda Yorum ve Yıldız Almak Maliyetli Mi?

Google haritalarda yorum ve yıldızlar için harcanan maliyet, diğer harcamalar ve alınan karşılık düşünüldüğünde çok daha avantajlı bir noktada olmaktadır. İşletmenin müşterisi ile kurduğu iletişim başarısı, yorum ve yıldızlara direk etki ettiği ve bu etkinin Google tarafından görülerek işletmenin ön plana çıkarıldığı unutulmamalıdır.

İşletmeler için sahiplerinin verdiği birçok reklam türüne göre maliyet ve geri dönüş düşünüldüğünde Google haritalardan yorum ve yıldız almak çok daha uygun maliyetli görülebilir. CCK Medya olarak, tamamen özgün, algoritmalarla uyumlu Google Hizmetleri sağlıyoruz. İdeal bütçeniz ile istediğiniz miktar kadar yorum ve yıldız alabilirsiniz. Ayrıca Google Maps sıralamalarında daha ön planda olabilirsiniz. Yorumların ve yıldızların sahte olmaması adına, SEO uyumlu özgün yorum çalışmasına dikkat ediyoruz.

Google Haritalarda Yorum ve Yıldız Almanın Dezavantajları Var Mı?

Google haritalarda yorum ve yıldız almanın dezavantajlarından biri, bahsi geçen işletmenin tamamen yorum veya yıldızlara odaklanmasıdır. Bu odaklanma sebebiyle müşteri ve işletme arasındaki iletişim zayıflık gösterebilmektedir. Müşteriler, Google’da çok iyi yorumlarınızı görerek sizinle iletişim kuracaktır.

Örneğin, müşteri hizmetleri çok hızlı yanıtlıyor, çok yardımcı oluyor. Yorumunu gören müşteri, sizi aradığında ulaşamıyorsa, orada bulunan yorumun doğruluğu geçersiz olacaktır. İşletmenizin sahte yorumlarla dolduğunu düşünecektir. Bunun dışında bahsi geçen işletme için başka bir dezavantajdan bahsedilmesi mümkün değildir.

5/5 - (7 Oy)

7 Comments

  1. 3-4 tane kötü yorum alan bir Google Harita işletmem var. Ortalama 3.5 yıldız şuan. Bunu 5 yıldız yapmak istiyorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir