Instagram @atabenli Mavi Tikli Hikaye

1500.00 

ÖDEME YÖNTEMLERİ
  • Visa Card
  • MasterCard
  • American Express
Stok kodu: CCK17473 Kategoriler: ,

@atabenli Mavi Tikli Hikaye Nedir?

Instagram @atabenli Mavi Tikli Hikaye, doğrulanmış rozete sahip onaylı Türk fenomen hesap tarafından istediğiniz hikayenin hesabında paylaşılması ve profilinizin etiketlenme hizmetidir. Instagram tarafından onay rozetini almış olan bu hesap, sizi hikayesinde paylaştığınızda, takipçileri sizinle etkileşime girecek, ayrıca hesabınızın algoritmaları pozitif yönde değişebilecektir. Instagram @atabenli mavi tikli story paylaşımı seçtiğiniz üzere @atabenli kullanıcı adlı profilden paylaşılacaktır.

@atabenli Profil Değerleri Nelerdir?

Takipçi Sayısı: 160.000+
Gönderi Sayısı: 800+
Beğeni Ortalaması: 500+
Kişisel Özellik: MasterChef & Survivor yorumcusu, Youtuber, İç mimar

Birçok kişi influencer nasıl olunur konusunu merak ediyor ve küçük girişimler ile influencer olma yolunda ilerliyorlar. Buna ek olarak, toplulukları tüm sosyal medya platformlarında yüksek katılım oranlarına sahip olduğundan, markalar giderek nano etkileyicilerle çalışmayı tercih ediyor. Etkileşim oranı ne kadar yüksek olursa, içerik oluşturucu ile izleyicileri arasındaki bağ o kadar güçlü ve dönüşüm oranı da o kadar yüksek olur.

Not: Hikayede reklamı yapılacak içeriğin +18 veya illegal olmaması gereklidir. Hikayede paylaşılacak içeriği özenle seçmelisiniz, hikaye paylaşımı yapacak olan fenomenin paylaşımı yapmama ayrıcalığı vardır. Hikaye paylaşımı yapılmadığı durumda geri iade işlemi uygulanır.