Instagram @atabenli Mavi Tikli Takipçi

600.00 

ÖDEME YÖNTEMLERİ
  • Visa Card
  • MasterCard
  • American Express
Stok kodu: CCK29614 Kategoriler: ,

@atabenli Mavi Tikli Takipçi Nedir?

Instagram @atabenli Mavi Tikli Takipçi, doğrulanmış rozete sahip onaylı Türk fenomen hesap tarafından hesabınızın 1 ay boyunca takip edilme servidir. Instagram tarafından onay rozetini almış olan bu fenomen hesap, sizi takip ettiğinde hesabınızın algoritmaları pozitif yönde değişme ihtimali mevcuttur. Mavi tikli takipçi seçtiğiniz üzere @atabenli kullanıcı adlı profilden sizin hesabınıza gelecektir.

@atabenli Profil Değerleri Nelerdir?

Takipçi Sayısı: 160.000+
Gönderi Sayısı: 800+
Beğeni Ortalaması: 500+
Kişisel Özellik: MasterChef & Survivor yorumcusu, Youtuber, İç mimar

Influencer marketing, sadece büyük markaların alanı değildir. Gittikçe daha fazla şirket sosyal medyada influencer işbirliği yapmayı tercih ediyor. En yaygın işbirliklerinden biri, sosyal medya erişimi 100 bini aşan ve basında, TV’de veya sosyal medyada iyi tanınan tanınmış kişilerle yapılır. Instagram mavi tikli takipçi işbirliği ile Instagram hesabınızı hızlı bir şekilde yükseltebilirsiniz.

Not: Profiliniz +18 içerikler içermemeli ve illegal olmamalıdır. Takip edilecek hesabı özenle seçmelisiniz, takip edecek olan mavi tikli hesabın takip işlemini gerçekleştirmeme ayrıcalığı vardır. Takip gerçekleşmediği durumlarda hesap değişikliği veya geri iade işlemi uygulanır.