Instagram @aysubaceogluofficial Mavi Tikli Yorum

1000.00 

ÖDEME YÖNTEMLERİ
  • Visa Card
  • MasterCard
  • American Express
Stok kodu: CCK41576 Kategoriler: ,

@aysubaceogluofficial Mavi Tikli Yorum Nedir?

Instagram @aysubaceogluofficial Mavi Tikli Yorum, doğrulanmış rozete sahip, iş ortağımız olan onaylı Türk hesap tarafından gönderinize tam istediğiniz yorumun yapılmasıdır. Instagram tarafından onay rozetini almış bu hesap gönderinizi beğenir. Mavi tikli yorum seçtiğiniz üzere @aysubaceogluofficial kullanıcı adlı profilden gelecektir.

@aysubaceogluofficial Profil Değerleri Nelerdir?

Takipçi Sayısı: 90.000+
Gönderi Sayısı: 140+
Beğeni Ortalaması: 2.000+
Kişisel Özellik: Oyuncu, Influencer, Model

Bir influencer ile ortaklık kurarken, ne kadar büyük veya küçük olursa olsun, genellikle içerik oluşturma konusunda endişelenmenize gerek yoktur. Influencerlar, düzenli olarak izleyicileri için ilgi çekici içerikleri oluştururlar. Takipçilerinin beğenilerini ve tercihlerini net bir şekilde anlıyorlar. Böylece, influencerlar ile çalışmak içerik stratejinize yeni bir soluk getirebilir. Influencer içeriği, marka tarafından oluşturulan içerikten büyük ölçüde daha iyi performans gösteriyor. Instagram mavi tikli yorum ile verimli bir şekilde Instagram içeriğinizi destekleyebilirsiniz.

Not: Gönderiler +18 veya illegal olmamalıdır. Yorumlarınızı özenle seçmelisiniz, yorumu yapacak mavi tikli hesabın yorumu yapmama ayrıcalığı vardır, bu durumda yorum değişikliği veya geri iade işlemi uygulanır.