Instagram @buraksarimola Mavi Tikli Yorum

400.00 

ÖDEME YÖNTEMLERİ
  • Visa Card
  • MasterCard
  • American Express
Stok kodu: CCK86458 Kategoriler: ,

@buraksarimola Mavi Tikli Yorum Nedir?

Instagram @buraksarimola Mavi Tikli Yorum, doğrulanmış rozete sahip, iş ortağımız olan onaylı Türk hesap tarafından gönderinize tam istediğiniz yorumun yapılmasıdır. Instagram tarafından onay rozetini almış bu hesap gönderinizi beğenir. Mavi tikli yorum seçtiğiniz üzere @buraksarimola kullanıcı adlı profilden gelecektir.

@buraksarimola Profil Değerleri Nelerdir?

Takipçi Sayısı: 300.000+
Gönderi Sayısı: 150+
Beğeni Ortalaması: 3.000+
Kişisel Özellik: Oyuncu

Instagram işbirliğinin doğrudan ve pratik faydaları olabilir. Dönüşüm, markaların aradığı en iyi avantajlardan biridir. Diyelim ki yeni bir ürün piyasaya sürmek üzeresiniz. Kesinlikle en sadık müşterileriniz olabilecek mevcut takipçilerinize tanıtmak istersiniz. Ancak aynı zamanda yeni bir kitleye ulaşmak için yaratıcı fikirler de arıyorsunuz. İşte o zaman Instagram’da bir marka ve influencer işbirliğini keşfetmeniz gerekir. Bir kampanya için doğru influencerı bulmak sizi potansiyel kullanıcılara yaklaştırabilir ve yeni satışlardan size fayda sağlayabilir. Mavi tikli yorum hizmeti ise influencer işbirliği sürecinin en ucuz yöntemlerinden biridir.

Not: Gönderiler +18 veya illegal olmamalıdır. Yorumlarınızı özenle seçmelisiniz, yorumu yapacak mavi tikli hesabın yorumu yapmama ayrıcalığı vardır, bu durumda yorum değişikliği veya geri iade işlemi uygulanır.