Instagram @djaykutguzel Mavi Tikli Hikaye

600.00 

ÖDEME YÖNTEMLERİ
  • Visa Card
  • MasterCard
  • American Express
Stok kodu: CCK88843 Kategoriler: ,

@djaykutguzel Mavi Tikli Hikaye Nedir?

Instagram @djaykutguzel Mavi Tikli Hikaye, doğrulanmış rozete sahip onaylı Türk fenomen hesap tarafından istediğiniz hikayenin hesabında paylaşılması ve profilinizin etiketlenme hizmetidir. Instagram tarafından onay rozetini almış olan bu hesap, sizi hikayesinde paylaştığınızda, takipçileri sizinle etkileşime girecek, ayrıca hesabınızın algoritmaları pozitif yönde değişebilecektir. Instagram @djaykutguzel mavi tikli story paylaşımı seçtiğiniz üzere @djaykutguzel kullanıcı adlı profilden paylaşılacaktır.

@djaykutguzel Profil Değerleri Nelerdir?

Takipçi Sayısı: 100.000+
Gönderi Sayısı: 50+
Beğeni Ortalaması: 1.500+
Kişisel Özellik: DJ, Şarkıcı

Sosyal medya fenomenleri tesadüfen veya tesadüfen takipçilerini artırmazlar. Bir kitleleri var ve influencer kişiler kitlelerin ne istediklerini biliyor, analiz ediyor ve onlara yanıt veriyor. Fenomenler, paylaşım yoluyla birçok farklı ve ilgi çekici stratejiler izlerler. Bu yüzden onlara sadece ödeme yapıp işbirliği yapmalarını istememelisiniz çünkü uzun dönemli influencer işbirliği yaparak daha efektif pazarlama stratejileri uygulayabilirsiniz.

Not: Hikayede reklamı yapılacak içeriğin +18 veya illegal olmaması gereklidir. Hikayede paylaşılacak içeriği özenle seçmelisiniz, hikaye paylaşımı yapacak olan fenomenin paylaşımı yapmama ayrıcalığı vardır. Hikaye paylaşımı yapılmadığı durumda geri iade işlemi uygulanır.