Instagram @hamzamercimekk Mavi Tikli Yorum

160.00 

ÖDEME YÖNTEMLERİ
  • Visa Card
  • MasterCard
  • American Express
Stok kodu: CCK11737 Kategoriler: ,

@hamzamercimekk Mavi Tikli Yorum Nedir?

Instagram @hamzamercimekk Mavi Tikli Yorum, doğrulanmış rozete sahip, iş ortağımız olan onaylı Türk hesap tarafından gönderinize tam istediğiniz yorumun yapılmasıdır. Instagram tarafından onay rozetini almış bu hesap gönderinizi beğenir. Mavi tikli yorum seçtiğiniz üzere @hamzamercimekk kullanıcı adlı profilden gelecektir.

@hamzamercimekk Profil Değerleri Nelerdir?

Takipçi Sayısı: 50.000+
Gönderi Sayısı: 70+
Beğeni Ortalaması: 1.500+
Kişisel Özellik: Şef

Influencer pazarlamasında yatırım getirisinin bu kadar yüksek olmasının nedenlerinden biri, bir ürün için talep oluşturmaya yardımcı olmasıdır. İnsanlar bir şeye ihtiyaçları olduğunu bildiklerinde doğal olarak mevcut çeşitli ürünler arasından seçim yapacak olsalar da, bu durum tüm satışları sağlamayabilir. Bir ürün, müşterilerin sahip olduğu bir sorunu çözmeyi amaçlıyor olabilir fakat müşteriler çözümün mevcut olduğunun farkında olmayabilirler. Burada influencer marketing ile ürün veya hizmetinizi gösterdiğiniz zaman, satın almalarda alma etkisi yaratabilirsiniz.

Not: Gönderiler +18 veya illegal olmamalıdır. Yorumlarınızı özenle seçmelisiniz, yorumu yapacak mavi tikli hesabın yorumu yapmama ayrıcalığı vardır, bu durumda yorum değişikliği veya geri iade işlemi uygulanır.