Instagram @ifkoparan Mavi Tikli Takipçi

1000.00 

ÖDEME YÖNTEMLERİ
  • Visa Card
  • MasterCard
  • American Express
Stok kodu: CCK79497 Kategoriler: ,

@ifkoparan Mavi Tikli Takipçi Nedir?

Instagram @ifkoparan Mavi Tikli Takipçi, doğrulanmış rozete sahip onaylı Türk fenomen hesap tarafından hesabınızın 1 ay boyunca takip edilme servidir. Instagram tarafından onay rozetini almış olan bu fenomen hesap, sizi takip ettiğinde hesabınızın algoritmaları pozitif yönde değişme ihtimali mevcuttur. Mavi tikli takipçi seçtiğiniz üzere @ifkoparan kullanıcı adlı profilden sizin hesabınıza gelecektir.

@ifkoparan Profil Değerleri Nelerdir?

Takipçi Sayısı: 135.000+
Gönderi Sayısı: 400+
Beğeni Ortalaması: 6.000+
Kişisel Özellik: Fotoğraf Sanatçısı, Gezgin

Dijital içerik oluşturucular için influencer marketing stratejisini belirleyen temel faktörler itibar ve özgünlüktür. Pazarlamacılar, daha sonra etkileyicinin takipçilerini ve sadakatlerini analiz ederler. Doğru influencerı seçerken göz önünde bulundurulması gereken faktörler arasında takipçi sayısı, özgünlük, anlatı ve etkileşim vardır.

Not: Profiliniz +18 içerikler içermemeli ve illegal olmamalıdır. Takip edilecek hesabı özenle seçmelisiniz, takip edecek olan mavi tikli hesabın takip işlemini gerçekleştirmeme ayrıcalığı vardır. Takip gerçekleşmediği durumlarda hesap değişikliği veya geri iade işlemi uygulanır.