Instagram @mehmetbstrkk Mavi Tikli Takipçi

600.00 

ÖDEME YÖNTEMLERİ
  • Visa Card
  • MasterCard
  • American Express
Stok kodu: CCK68273 Kategoriler: ,

@mehmetbstrkk Mavi Tikli Takipçi Nedir?

Instagram @mehmetbstrkk Mavi Tikli Takipçi, doğrulanmış rozete sahip onaylı Türk fenomen hesap tarafından hesabınızın 1 ay boyunca takip edilme servisidir. Instagram tarafından onay rozetini almış olan bu fenomen hesap, sizi takip ettiğinde hesabınızın algoritmaları pozitif yönde değişme ihtimali mevcuttur. Mavi tikli takipçi seçtiğiniz üzere @mehmetbstrkk kullanıcı adlı profilden sizin hesabınıza gelecektir.

@mehmetbstrkk Profil Değerleri Nelerdir?

Takipçi Sayısı: 250.000+
Gönderi Sayısı: 70+
Beğeni Ortalaması: 1.500+
Kişisel Özellik: Müzisyen

Uzun dönemli influencer işbirliği yapmak oldukça avantajlıdır. Markaya sadık olan bir influencer, markanın değerlerini, hedeflerini ve markanın hedef kitlesine anlatmak istediği hikayeyi bilir; bu nedenle, takipçilerine normal bir reklam gibi gelmeyen içerik oluşturmak çok daha kolaydır. Ayrıca markanın ne beklediğine dair vizyon, stil, mesaj, tonlama vb. konularda daha iyi bir anlayışa sahip olacaklardır.

Not: Profiliniz +18 içerikler içermemeli ve illegal olmamalıdır. Takip edilecek hesabı özenle seçmelisiniz, takip edecek olan mavi tikli hesabın takip işlemini gerçekleştirmeme ayrıcalığı vardır. Takip gerçekleşmediği durumlarda hesap değişikliği veya geri iade işlemi uygulanır.