Instagram @mustafaaydin_chef Mavi Tikli Takipçi

600.00 

ÖDEME YÖNTEMLERİ
  • Visa Card
  • MasterCard
  • American Express
Stok kodu: CCK32376 Kategoriler: ,

@mustafaaydin_chef Mavi Tikli Takipçi Nedir?

Instagram @mustafaaydin_chef Mavi Tikli Takipçi, doğrulanmış rozete sahip onaylı Türk fenomen hesap tarafından hesabınızın 1 ay boyunca takip edilme servidir. Instagram tarafından onay rozetini almış olan bu fenomen hesap, sizi takip ettiğinde hesabınızın algoritmaları pozitif yönde değişme ihtimali mevcuttur. Mavi tikli takipçi seçtiğiniz üzere @mustafaaydin_chef kullanıcı adlı profilden sizin hesabınıza gelecektir.

@mustafaaydin_chef Profil Değerleri Nelerdir?

Takipçi Sayısı: 70.000+
Gönderi Sayısı: 80+
Beğeni Ortalaması: 3.000+
Kişisel Özellik: Aşçı

Etkili işbirliğinin önemli bir parçası, markanız için doğru içerik oluşturucuyu bulmaktır. Kendinizi yalnızca ürününüzü veya şirketinizi değil aynı zamanda hedef kitlenizi de anlayan içerik oluşturuculara bağlamak istiyorsunuz. Çoğu mavi tikli hesap içerik oluşturucunun sadık bir hayran kitlesi vardır ve kitlelerinin istek ve ihtiyaçlarını anlar.

Not: Profiliniz +18 içerikler içermemeli ve illegal olmamalıdır. Takip edilecek hesabı özenle seçmelisiniz, takip edecek olan mavi tikli hesabın takip işlemini gerçekleştirmeme ayrıcalığı vardır. Takip gerçekleşmediği durumlarda hesap değişikliği veya geri iade işlemi uygulanır.