Instagram @ozlemmekik Mavi Tikli Yorum

500.00 

ÖDEME YÖNTEMLERİ
  • Visa Card
  • MasterCard
  • American Express
Stok kodu: CCK33943 Kategoriler: ,

@ozlemmekik Mavi Tikli Yorum Nedir?

Instagram @ozlemmekik Mavi Tikli Yorum, doğrulanmış rozete sahip, iş ortağımız olan onaylı Türk hesap tarafından gönderinize tam istediğiniz yorumun yapılmasıdır. Instagram tarafından onay rozetini almış bu hesap gönderinizi beğenir. Mavi tikli yorum seçtiğiniz üzere @ozlemmekik kullanıcı adlı profilden gelecektir.

@ozlemmekik Profil Değerleri Nelerdir?

Takipçi Sayısı: 600.000+
Gönderi Sayısı: 550+
Beğeni Ortalaması: 8.000+
Kişisel Özellik: Şef

İyi bir influencer brief, influencerı markanızla tanıştırır ve aradığınız içerik türü hakkında net rehberlik sağlar. Influencer brief, içerik oluşturucuya kendilerinden ne beklendiğini söyler. Ne tür bir içeriğin peşinde olduğunuzu belirtmek önemlidir, ancak aynı zamanda influencerın yaratıcılığını sınırlamamak da önemlidir. Influencer marketing kapsamında, en etkili ve efektif kampanya sonuçları için fenomenleri sınırlamamalısınız. Influencer, kitlelerini tanır, bu yüzden en iyi çalıştığını bildikleri içerik türünü oluşturmalarına izin verin.

Not: Gönderiler +18 veya illegal olmamalıdır. Yorumlarınızı özenle seçmelisiniz, yorumu yapacak mavi tikli hesabın yorumu yapmama ayrıcalığı vardır, bu durumda yorum değişikliği veya geri iade işlemi uygulanır.